22 лютого 2020, Сб. 17:00
Art bar «G Point» Київ, вул. Хорива, 25
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

SEKTAPARTY / ONE YEAR! у Києві! Чекаємо вас 22 лютого в 17:00 в Art bar «G Point».

Чому варто піти на SEKTAPARTY / ONE YEAR! у Києві?

1. Затишне місце, багато басса, смачні коктейлі.
2. Круте настрій і атмосфера.
3. Кращі трек-листи.

Воу-воу, ще трохи і 22 лютого нашій вечірці виповнюється цілий рік!

Рівно рік тому зародилася наша вечірка, тоді ми і подумати не могли, що через рік, ми досягнемо подібних масштабів і дамо шуму по всій столиці. Ми разом з вами встигли побувати на самих різних локаціях, відірватися під виступи полум'яних артистів і поринути з головою в безліч цікавих знайомств! Це дуже знакова подія для нас, і ми запрошуємо всіх на спільне святкування нашої річниці!

Ми підготували для вас затишне місце, багато басса, смачні коктейлі, гарматні світлові інсталяції, приємні сюрпризи, святкову атмосферу і найкращі трек-листи для того, щоб запам'ятати цей спільний суботній вечір надовго! Для нас дуже важливо об'єднати всіх, хто хоч раз був на наших тусовках і горів разом з нами цілий рік, саме в цей день в одному залі, а якщо ти жодного разу не був на наших вечірках - приходь і відчуй на собі все те, що ми приготували, разом того, щоб слухати невгамовні розповіді своїх друзів про нас!

Ми зустрічаємося 22 лютого в ART BAR "G. POINT", поруч з метро "Контрактова площа" о 17:00 і збираємося здригається танцпол до 22:00. З нас круте настрій і атмосфера, а з вас розкутість і віддача, домовилися? ;)

Ти можеш придбати квитки на SEKTAPARTY / ONE YEAR! на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур'єром або забрати на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними)

16+

Схожі події

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ 20 березня 19:00, Пт ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Київ, Точка G від 260 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 20 березня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Точка G Придбати JONY ELMAN ANDRO 06 березня 21:00, Пт JONY ELMAN ANDRO Одеса, Dogma club "Ministerium" від 600 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 06 березня JONY ELMAN ANDRO Dogma club "Ministerium" Придбати Codex Showcase 50% на другий 08 березня 23:00, Нд Codex Showcase Київ, АртПричал від 300 грн. Codex Showcase Вже не хочу 08 березня Codex Showcase АртПричал Придбати Lil Pump -40% на другий 28 травня 20:00, Чт Lil Pump Київ, StereoPlaza від 1199 грн. Lil Pump Вже не хочу 28 травня Lil Pump StereoPlaza Придбати