24-pay-mark Created with Sketch.

СЕЛО І ЛЮДИ У BEERTEKA

30 березня 2024, сб. 19:00-21:00
BEERTEKA Одеса, Вул. Генуезька 5\2
від 300 ₴
від 300 ₴

Про подiю

Концерт «Село і Люди у BEERTEKA» в Одесі відбудеться 30 березня 2024 року о 19:00 у BEERTEKA.

Чому варто піти на концерт «Село і Люди у BEERTEKA» в Одесі?

  1. Гарантований гарний настрій та весела атмосфера.
  2. Запальні танці під живий акомпанемент.
  3. Подія, в якій поєдналися музика, вокал та буря емоцій.

Концерт «Село і Люди у BEERTEKA» в Одесі

Легкі, прості, близькі до слухача – саме таким є гурт Село і Люди. Пісні колективу змушують рухатись навіть затятих інтровертів. Навіть якщо це буде ваша перша зустріч з учасниками гурту, ви цього не помітите. Адже музиканти спілкуються із залом, наче це справжні дружні посиденьки. Ви обов’язково вподобаєте всі треки, а талановите виконання й простота подачі зроблять подію неймовірною!

Драйвовий і атмосферний івент у BEERTEKA

Музиканти гурту Село і Люди виконають свої найяскравіші пісні в стінах одеської BEERTEKA. Pretty woman, It’s my life, Smoke on the water, We are the champions і багато інших композицій звучатимуть жваво та бадьоро як ніколи. Такого теплого й товариського концерту ви ще не відвідували. Скоріше виправимо це!

Де купити квитки на концерт гурту «Село і Люди в BEERTEKA» в Одесі?

Ви можете придбати квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати