Сім передостанніх побачень

від 100 грн.

Галерея

Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №1 Сім передостанніх побачень у Херсоні
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №2 Сім передостанніх побачень у Херсоні афіша
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №3 Сім передостанніх побачень у Херсоні квитки
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №4 Сім передостанніх побачень у Херсоні на concert.ua
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №5 Сім передостанніх побачень у Херсоні фото

Про подiю

"Сім передостанніх побачень"

Від творців "Поїзд" Одеса-Мама ". Це, звичайно ж, не продовження "Поїзду". Але стільки ж доброго гумору, стільки ж гомеричного реготу, стільки ж теплих і зворушливих емоцій! Історія ця гранично життєва. Самотні люди: він, прямо скажемо, не Річард Гір, а вона зовсім не Джулія Робертс. Але вони теж люди, і теж хочуть жити, і любити, і навіть іноді займатися сексом.

Тим більше, що основна думка вистави - життя після п'ятдесяти тільки починається. Але для цього потрібно, як мінімум, зустрітися. А зустрінуться наші герої чи ні - питання. Як і в "Поїзд" Одеса-Мама ", дія відбувається і на сцені, і на екрані. На екрані, як завжди, суперзірки, а саме-брати Шумахери. А на сцені - дует - Олег Філімонов і Наталя Бузько.

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лесь Подерв’янський 07 грудня 19:00, Пт Лесь Подерв’янський Центр Довженка, Львів від 290 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 07 грудня Лесь Подерв’янський Центр Довженка Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018