Сім передостанніх побачень

від 100 грн.

Галерея

Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №1 Сім передостанніх побачень у Херсоні
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №2 Сім передостанніх побачень у Херсоні афіша
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №3 Сім передостанніх побачень у Херсоні квитки
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №4 Сім передостанніх побачень у Херсоні на concert.ua
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №5 Сім передостанніх побачень у Херсоні фото

Про подiю

"Сім передостанніх побачень"

Від творців "Поїзд" Одеса-Мама ". Це, звичайно ж, не продовження "Поїзду". Але стільки ж доброго гумору, стільки ж гомеричного реготу, стільки ж теплих і зворушливих емоцій! Історія ця гранично життєва. Самотні люди: він, прямо скажемо, не Річард Гір, а вона зовсім не Джулія Робертс. Але вони теж люди, і теж хочуть жити, і любити, і навіть іноді займатися сексом.

Тим більше, що основна думка вистави - життя після п'ятдесяти тільки починається. Але для цього потрібно, як мінімум, зустрітися. А зустрінуться наші герої чи ні - питання. Як і в "Поїзд" Одеса-Мама ", дія відбувається і на сцені, і на екрані. На екрані, як завжди, суперзірки, а саме-брати Шумахери. А на сцені - дует - Олег Філімонов і Наталя Бузько.

Схожі події

Лебедине озеро 19 березня 19:00, Вт Лебедине озеро Хмельницький, Хмельницкий областной академический муздрамтеатр им. М. Старицкого від 90 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 19 березня Лебедине озеро Хмельницкий областной академический муздрамтеатр им. М. Старицкого Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Довлатов Jazz. філія 24 березня 20:00, Нд Довлатов Jazz. філія Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Довлатов Jazz. філія Вже не хочу 24 березня Довлатов Jazz. філія Будинок Кіно Придбати Собаче серце 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати