Сім передостанніх побачень

від 100 грн.

Галерея

Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №1 Сім передостанніх побачень у Херсоні
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №2 Сім передостанніх побачень у Херсоні афіша
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №3 Сім передостанніх побачень у Херсоні квитки
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №4 Сім передостанніх побачень у Херсоні на concert.ua
Сім передостанніх побачень у Херсоні - фото №5 Сім передостанніх побачень у Херсоні фото

Про подiю

"Сім передостанніх побачень"

Від творців "Поїзд" Одеса-Мама ". Це, звичайно ж, не продовження "Поїзду". Але стільки ж доброго гумору, стільки ж гомеричного реготу, стільки ж теплих і зворушливих емоцій! Історія ця гранично життєва. Самотні люди: він, прямо скажемо, не Річард Гір, а вона зовсім не Джулія Робертс. Але вони теж люди, і теж хочуть жити, і любити, і навіть іноді займатися сексом.

Тим більше, що основна думка вистави - життя після п'ятдесяти тільки починається. Але для цього потрібно, як мінімум, зустрітися. А зустрінуться наші герої чи ні - питання. Як і в "Поїзд" Одеса-Мама ", дія відбувається і на сцені, і на екрані. На екрані, як завжди, суперзірки, а саме-брати Шумахери. А на сцені - дует - Олег Філімонов і Наталя Бузько.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019 Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019 Чорний квадрат. Новорічний кекс 18 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Новорічний кекс Київ, ATLAS від 150 грн. Чорний квадрат. Новорічний кекс Вже не хочу 18 грудня Чорний квадрат. Новорічний кекс ATLAS Придбати