Сім передостанніх побачень

20 грудня 2019, Пт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Головна думка вистави - життя після п'ятдесяти тільки починається і вона може бути навіть щасливою.

Вистава розповідає про двох самотніх людей. Він - зовсім Ален Делон, а вона - не Джессіка Альба. У кожного своє життя і свої проблеми. Але вони теж люди, які мають право на звичайне людське щастя. Вони прагнуть до любові, насиченого життя, а також хочуть займатися сексом. Найголовніше для них - це зустрітися і зрозуміти, що бажання у них одні й ті ж. Але станеться ця зустріч, глядач дізнається тільки в кінці вистави.

Як і «Поїзд« Одеса-Мама », дія відбувається і на сцені, і на екрані. На екрані блищать суперзірки. А на сцені - всіх чекає приємний сюрприз. У парі з блискучим харизматичним Олегом Філімонова зіграє зірка «Маски шоу» Наталя Бузько.

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 Чорний квадрат. Медовий місяць 15 лютого 19:00, Сб Чорний квадрат. Медовий місяць Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Медовий місяць Вже не хочу 15 лютого Чорний квадрат. Медовий місяць Український театр Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові 28 січня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Вже не хочу 28 січня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна любові Bel etage Придбати Євгеній Онєгін 25 січня 18:30, Сб Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 25 січня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати