Сімейний благодійний пікнік бути поруч

9 червня 2019, Нд. 12:30
Гольф центр Київ, Оболонская набережная, 20
від 2500 грн.
від 2500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Ciмейний благодiйний пiкнiк "Бути Поруч"

Запрошуємо вашу родину та друзів на найтеплішу подію року!

Літо, пікнік на березі Дніпра, безліч активностей та велика мета – зібрати 1 500 000 гривень на облаштування Сімейної Кімнати в Сумській обласній дитячій лікарні, де щорічно лікують понад 10 000 дітей. Разом з вами ми зробимо так, щоб рідні змогли бути поруч із дітьми під час лікування і допомагали їм одужувати. Головними героями нашого пікніку будуть діти. Вони створять дивовижні декорації, підготують цікаві майстер-класи, складуть програму та навіть меню.

На вас чекатимуть:
- Художній аукціон
- Благодійна лотерея
- Жива музика
- Книжковий корнер
- Благодійний розпродаж речей українського бренду PASKAL
- Інтерактивні інсталяції
- Спортивні сімейні активності та багато іншого

Це буде тепле сімейне свято, що дозволить відкрити Сімейну Кімнату для тих, кому вона сьогодні вкрай потрібна. Приходьте усією родиною!

Фундація «Дім Рональда МакДональда», яка була заснована в 1974 році, щороку допомагає понад 7 мільйонам родин по всьому світу. Фундація створює у лікарнях обладнані усім необхідним Сімейні Кімнати, де батьки і рідні можуть безкоштовно залишатися з дітьми на період лікування та підтримувати їх у складний час. З 2016 року Фундація працює і в Україні. За цей час було відкрито три Сімейні кімнати у Львові, Вінниці та Києві.