9 жовтня 2019, Ср. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 650 грн.
від 650 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Septicflesh?

1. Почути ідеальний у всіх сенсах симфо дез-метал альбом гурту Сodex Omega, який отримав оцінку 9/10 за версією видання Metal Injection, а також старі хіти.
2. Побачити на власні очі легенд сифмо дез-металу, які після довгої перерви повертаються до України з єдиним концертом.
3. Переконатися як можна поєднувати блек та дез-метал з хоровими та оркестровими партіями.

Античні боги симфо дез - металу нарешті повертаються в Україну і представлять свій 10-й студійний альбом Codex Omega. 9 жовтня клуб Bingo.

Metal Injection дав альбому Сodex Omega оцінку 9/10 та назвав “одою жорстокості, котра майже ідеально поглинула симфонічний та дез-метал, щоб породити витончений та елегантний, і в той самий час приголомшливо жорстокий шедевр хаосу”.

Альбом Codex Omega вийшов у 2017 році і його, без cумніву, можна назвати найбільш похмурим та чорним релізом гурту. Вже з перших треків хвилюючі та несамовиті аранжування відкриють слухачеві ворота в пекло, у якому втілені темні сторони святих образів. У кожен рядок закладений глибокий сенс існування інфернальних сил, який підштовхує на роздуми про те, що Диявол ближче, ніж ми думаємо. Хорові та оркестрові партії надають ще більш окультний відтінок кожній мелодії і в той же час, змушують тремтіти від величі та грандіозності творів.