9 квітня 2019, Вт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 999 грн.
від 999 грн.

Галерея

Про подiю

9 квітня 2019 року в столичному клубі «Bingo» відбудеться концерт всесвітньо відомої метал-групи «Sepultura»!

Ці бразильські хлопці повертаються до Києва через 9 років і не з порожніми руками, а з презентацією нового альбому!

Незважаючи на кілька екзотичне походження, «Sepultura» стала не тільки найбільш відомою групою Бразилії, але і однією з провідних треш-метал команд, яка продала мільйони примірників своїх платівок! У тому числі альбом «Arise», який був визнаний платиновим і релізи Chaos AD і Roots, які були визнані золотими.


Презентація нового альбому «Machine Messiah» в Києві
Українська публіка крім відомих хітів почує альбом «Machine Messiah», якому присвячено тур команди. Альбом став чотирнадцятим за рахунком в історії групи і отримав високі позиції в європейських хіт-парадах.

Щоб потрапити на цей незабутній концерт, купуйте квитки на «Sepultura» на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 700 до 1200 гривень. Ще більше концертів відомих команд шукайте в афіші на нашому сайті.
Пісні «Sepultura»:
Roots Bloody Roots
Inner Self
I am The Enemy
Phantom Self
Infected Voice

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати