24-pay-mark Created with Sketch.

SEPULTURA

9 квітня 2019, вт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 999 грн.
від 999 грн.

Галерея

Про подiю

9 квітня 2019 року в столичному клубі «Bingo» відбудеться концерт всесвітньо відомої метал-групи «Sepultura»!

Ці бразильські хлопці повертаються до Києва через 9 років і не з порожніми руками, а з презентацією нового альбому!

Незважаючи на кілька екзотичне походження, «Sepultura» стала не тільки найбільш відомою групою Бразилії, але і однією з провідних треш-метал команд, яка продала мільйони примірників своїх платівок! У тому числі альбом «Arise», який був визнаний платиновим і релізи Chaos AD і Roots, які були визнані золотими.


Презентація нового альбому «Machine Messiah» в Києві
Українська публіка крім відомих хітів почує альбом «Machine Messiah», якому присвячено тур команди. Альбом став чотирнадцятим за рахунком в історії групи і отримав високі позиції в європейських хіт-парадах.

Щоб потрапити на цей незабутній концерт, купуйте квитки на «Sepultura» на нашому сайті і в касах міста. Ціна квитків від 700 до 1200 гривень. Ще більше концертів відомих команд шукайте в афіші на нашому сайті.
Пісні «Sepultura»:
Roots Bloody Roots
Inner Self
I am The Enemy
Phantom Self
Infected Voice

Схожі події

ТНМК 15 грудня 18:00, чт ТНМК Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. ТНМК Вже не хочу 15 грудня ТНМК МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати