серце боксера

20 квітня 2020, Пн. 20:00
від 110 грн.
від 110 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Серце боксера»?

1. В який раз задуматися над проблемою взаємовідносин поколінь.
2. Побачити, як часом уживаються і зближуються характери, на перший погляд, несумісні.
3. З посмішкою поглянути на поведінку героїв-авантюристів.

Театр російської драми ім. Лесі Українки запрошує на спектакль «Серце боксера». Не пропустіть прем'єру!

«Серце боксера» - драма на одну дію за мотивами п'єси знаменитого німецького драматурга Лутца Хюбнера. Герої постановки - юнак на прізвисько Йойо і старий Лео (в минулому - зірка боксу). Доля дивним чином зводить двох, здавалося б, абсолютно різних людей. Хлопця, який скоїв кримінальний проступок, працюють на роботах в будинок для людей похилого віку. Завдання Йойо - побілити кімнату постояльця.

Глядачеві належить уважно спостерігати за тим, як змінюється поведінка і моральне обличчя молодика-задираки під впливом мудрого Лео. П'єса жваво демонструє, що навіть несумісні ментально покоління часом знаходять точки дотику і здатні на взаємодопомога. Так, старий Лео стає тренером і досвідченим наставником для Йойо, а хлопець, в свою чергу, допомагає боксеру здійснити зухвалу втечу.

П'єса багато в чому ідилічна, але змушує задуматися і переглянути своє ставлення до багатьох речей ... Режисер-педагог - Дмитро Морозов. У ролях: Ілля Пономаренко, Олександр Соколенко. Тривалість вистави - 1 година 10 хвилин. Чекаємо Вас!