Серце в долонях

3 листопада 2019, Нд. 12:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чи важко придумати казку? Одному це непросто.

Але всім разом, та ще й з глядачами - це не тільки легко, але і весело. Ось і наші герої, опинившись на покинутому складі, придумали дивовижну історію про те, як діти грали і зліпили снігову бабу. А тут проходив якийсь дивний чоловік - і перетворив її ... в дівчинку.

Магія, та й годі! Чу-де-са!

Втім, а як же в казці - і без чудес? Ось, навіть і в науковому Інституті вічної криги ви можете придбати відразу два чуда, причому - за ціною одного. Але, правда, тільки до 1 травня. Чому так? А ось як раз про це, та й про багато іншого зі світу чудес, ви зможете дізнатися, відвідавши виставу «Серце в долонях».

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Три Кота -50% на другий 14 березня 12:00, Сб Три Кота Київ, Будинок Кіно від 90 грн. Три Кота Вже не хочу 14 березня Три Кота Будинок Кіно Придбати Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ефект Ба 11 травня 19:00, Пн Ефект Ба Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 250 грн. Ефект Ба Вже не хочу 11 травня Ефект Ба Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати