Серце в долонях

3 травня 2020, Нд. 19:00
Театр юного глядача Одеса, вул. Грецька, 48а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Подію перенесено на 3 травня.

Також квиток можна обміняти на іншу виставу.Казка «Серце в долонях» в Одесі. Театр юного глядача в Одесі представляє дитячу виставу «Серце в долонях».

Чому варто піти на виставу для дітей «Серце в долонях» в Одесі?

1. Дітям відкриється справжній світ чудес.
2. Юні глядачі доторкнуться до чарівного процесу створення казки.
3. Легкий і веселий сюжет зарядить позитивом.

Вистава «Серце в долонях» в Одесі

Запрошуємо вас в Одеський Театр юного глядача на чудову казку «Серце в долонях». Магія та доброти творять чудеса. Приходьте, щоб особисто переконатися в цьому!

Добра та захоплююча казка «Серце в долонях» на сцені Одеського ТЮГу

Глядачі стануть безпосередніми творцями казкового сюжету. Вони зможуть допомогти героям вистави, які опинилися на дивному покинутому складі. Тут вони починають складати незвичайну казку про дітей, які зліпили снігову бабу. А дивний перехожий – взяв та й перетворив її на дівчинку!

А ще на дітвору чекає знайомство з Інститутом вічного льоду (так-так, і такий є), де хлопцям запропонують вигідну покупку: два чуда – за вартістю одного. І це – не останнє чудо на вашому шляху!

Казка для дітей від 7 років.

Мова вистави - російська.

Де купити квитки на виставу «Серце в долонях» в Одесі?

Замовити квитки на спектакль «Серце в долонях» в Одеському Театрі юного глядача ви можете на сайті Concert.ua.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати