Веселощі сердечне, або Кепка з карасями

12 червня 2019, Ср. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Веселощі сердечні, або Кепка з карасями»?

1. Отримати добру порцію позитиву і відволіктися від буденної метушні.
2. Оцінити тонку авторську іронію.
3. Побувати в добрій казці – для дорослих особливо корисно.

Київський театр драми і комедії представляє спектакль «Веселощі сердечні, або Кепка з карасями». За доброю назвою криється світлий сюжет. Обов'язково приходьте!

В основі сюжету постановки – розповіді Юрія Коваля зі збірки «Чистий Дор». Це мудрі, з доброї часткою іронії історії про одне селище з чудовою назвою Чистий Дор. Загублене десь в лісах поселення, спокійний плин життя його мешканців - це картини, які автор зобразив на основі своїх власних мрій. Всі персонажі історій – дійсно ідеальні: і серйозна Нюрка, і добра Пантелеєвна, і чарівна Манька.

Нікому з жителів села не грозить рутина і закоцюрбленість сучасного суспільства. Чистий Дор укритий від зовнішнього світу і наповнений світлом і добротою. Тут кожен житель відчуває взаємну спорідненість. І тому в своїх родичів тут записують і випадкового гостя – письменника-мандрівника. Письменник-мандрівник згодом зможе розкрити всі фарби життя Чистого Дора в своїй книзі.

Історії наповнюють серце і душу теплом, роблячи кожного чистішим і добрішим.

Режисер – Дмитро Богомазов.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019 У джазі тільки дівчата 26 вересня 18:30, Чт У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 вересня У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати