Серенада Сонячної Долини

2 грудня 2018, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Серенада Сонячної Долини»?

1. На сцену вийдуть зірки українського театру.
2. Бурхливий сюжет закрутить голову і подарує море позитиву.
3. Глядачі зможуть із гумором подивитися на горезвісний любовний трикутник.

Зустрічайте відому комедію «Серенада Сонячної Долини». Кращі актори країни і музика оркестру Гленна Міллера – неможливо пропустити!

Сюжет вистави заснований на відомій голлівудській комедії, що отримала «Оскар». У ролях – ваші улюблені актори: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Мирослава Філіпович, Олександр Меламуд, Ксенія Вертинська та інші. Режисер – Семен Горов.

Один із героїв історії – талановитий музикант Тед Скотт. У складі оркестру він приїжджає на знаменитий курорт «Сонячна Долина». Там нашому віртуозу належить заспівати дуетом із великою співачкою Вів'єн Доун, яка, у свою чергу, нерівно дихає до нашого героя.

Але тут у житті Теда з'являється ще одна жінка – Карен, біженка з Норвегії. У ній емоції просто вирують, затягуючи у вир і Теда. Тепер чоловік не ходить на репетиції, а проводить час на гірських схилах із норвежкою. Як же розвиватимуться події в цьому любовному трикутнику? – Дізнаєтеся на виставі «Серенада Сонячної Долини». Буде весело, романтично, музично, і 100 % ніхто не сумуватиме! До зустрічі!