Серенада Сонячної Долини

8 березня 2019, Пт. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Серенада Сонячної Долини у Києві - фото №1 Серенада Сонячної Долини у Києві
Серенада Сонячної Долини у Києві - фото №2 Серенада Сонячної Долини у Києві афіша
Серенада Сонячної Долини у Києві - фото №3 Серенада Сонячної Долини у Києві квитки
Серенада Сонячної Долини у Києві - фото №4 Серенада Сонячної Долини у Києві на concert.ua
Серенада Сонячної Долини у Києві - фото №5 Серенада Сонячної Долини у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Серенада Сонячної Долини»?

1. На сцену вийдуть зірки українського театру.
2. Бурхливий сюжет закрутить голову і подарує море позитиву.
3. Глядачі зможуть із гумором подивитися на горезвісний любовний трикутник.

Зустрічайте відому комедію «Серенада Сонячної Долини». Кращі актори країни і музика оркестру Гленна Міллера – неможливо пропустити!

Сюжет вистави заснований на відомій голлівудській комедії, що отримала «Оскар». У ролях – ваші улюблені актори: Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Мирослава Філіпович, Олександр Меламуд, Ксенія Вертинська та інші. Режисер – Семен Горов.

Один із героїв історії – талановитий музикант Тед Скотт. У складі оркестру він приїжджає на знаменитий курорт «Сонячна Долина». Там нашому віртуозу належить заспівати дуетом із великою співачкою Вів'єн Доун, яка, у свою чергу, нерівно дихає до нашого героя.

Але тут у житті Теда з'являється ще одна жінка – Карен, біженка з Норвегії. У ній емоції просто вирують, затягуючи у вир і Теда. Тепер чоловік не ходить на репетиції, а проводить час на гірських схилах із норвежкою. Як же розвиватимуться події в цьому любовному трикутнику? – Дізнаєтеся на виставі «Серенада Сонячної Долини». Буде весело, романтично, музично, і 100 % ніхто не сумуватиме! До зустрічі!

На унікальній сцені, створеній спеціально під цю виставу, сяятиме зірковий склад: Ольга Сумська, Віталий Борисюк, Мирослава Филиппович, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Олександр Меламуд, Ксенія Вертинська.

Режисер: Семен Горов.
Художник-сценограф: Маша Шубіна.
Художник по костюмах: Любава Сокол.
Хореограф: Володимир Шпудейко.
Музичний бенд під керівництвом Андрія Соловйова.
Продюсер: Олександр Меламуд.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 21 Подія Німецький цирк Black and White 27.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти 30 березня 19:00, Сб Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 70 грн. Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти Вже не хочу 30 березня Kyiv Modern Ballet. Ромео та Джульєтта. Шекспірименти МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дон Кіхот Дон Кіхот 1 Подія Дон Кіхот 29.03 - 29.03.2019