Сергій Терентьєв і Камерний оркестр

29 вересня 2018, Сб. 19:00
Одеська обласна філармонія Одеса, вул. Буніна, 15
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Сергія Терентьєва?

1. Сергій Терентьєв – знакова особистість у світі класичної і джазової музики.
2. У супроводі камерного оркестру геніальний піаніст максимально розкриє свій талант.
3. Маестро готує спеціальну програму для досвідченої одеської публіки.

29 вересня на сцені Одеської філармонії – приголомшливий піаніст, Заслужений артист України Сергій Терентьєв у супроводі камерного оркестру. Яскрава програма, традиційне виконання і авторські аранжування – ви не залишитеся байдужими!

Ось уже 40 років Сергій Володимирович виконує почесну місію соліста Одеської філармонії. Багато городян вважають музиканта найкращим піаністом і з величезним задоволенням приходять на кожний його концерт.

Як відомо, на жаль, геніальний піаніст пережив ампутацію ноги. І не так давно відновив творчу діяльність. Але відновив тріумфально! Адже історія не знає прецедентів, коли піаніст грав би без ноги. Сергій Терентьєв продовжує жити музикою і дарувати публіці чудові виступи.

Маестро бере участь у джазових фестивалях, дає концерти, захоплюючи слухача виконанням джазової класики і авторськими аранжуваннями робіт Рахманінова, Шопена. Європейські критики за неповторний стиль виконання назвали Сергія Терентьєва «маестро шовкові пальці». А Паоло Джья Франкі охрестив піаніста «Бетховеном 20 століття». Чекаємо на вас на дивовижному вечорі музики!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 200 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018