19 січня 2020, Нд. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Сергія Терентьєва?

1. Сергій Терентьєв - знакова особистість в світі класичної і джазової музики.
2. Геніальний піаніст максимально розкриє свій талант.
3. Маестро готує спеціальну програму для досвідченої одеської публіки.

19 січня на сцені Одеської філармонії - приголомшливий піаніст, Заслужений артист України Сергій Терентьєв. Яскрава програма, традиційне виконання і авторські аранжування - ви не залишитеся байдужі!

Ось уже 40 років Сергій Володимирович виконує почесну місію соліста Одеської філармонії. Багато городян вважають музиканта найкращим піаністом і з величезним задоволенням приходять на кожний його концерт.

Як відомо, на жаль, геніальний піаніст пережив ампутацію ноги. І не так давно відновив творчу діяльність. Але відновив тріумфально! Адже історія не знає прецедентів, коли піаніст грав би без ноги. При цьому Сергій Терентьєв продовжує жити музикою і дарувати публіці чудові виступи.

Маестро бере участь в джазових фестивалях, дає концерти, захоплюючи слухача виконанням джазової класики і авторськими аранжуваннями робіт Рахманінова, Шопена. Європейські критики за неповторний виконавський стиль назвали Сергія Терентьєва «маестро шовкові пальці». А Паоло Джья Франки охрестив піаніста «Бетховеном 20 століття». Чекаємо вас на дивовижному вечорі музики!