Сергій Бабкін

27 жовтня 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Сергія Бабкіна?

1. Зібратися разом в колі однодумців та пережити кращі миті життя.
2. Почути в неперевершеному живому виконанні улюблені хіти й нові роботи Сергія.
3. Наповнити прохолодний осінній вечір затишком та позитивом.

Сергій Бабкін в Києві: не пропусти крутий сольний виступ!
27 жовтня неймовірний Сергій Бабкін запрошує всіх на великий сольний концерт до Жовтневого Палацу. Буде атмосферно і відверто, – і жодних компромісів!

Сергія Бабкіна сьогодні в нашій країні не знає хіба що… – та всі його знають! Як чудового актора, неординарного автора, чесного виконавця й талановитого музиканта. А ще – Бабкін, виявляється, непогано танцює і вже проявив себе професійним та чуйним наставником за суддійства у шоу «Голос країни». І хто може знати, чим ще завтра здивує нас багатогранний артист!

Київ зустрічає Сергія Бабкіна з грандіозною програмою.
Для столичного концерту музикант підготував справжній делікатес: кращі пісні та композиції з нового україномовного альбому «Музасфера». До речі, випустивши платівку українською, Сергій вкотре підкреслив, наскільки гармонійним він є у своїх творах, не важливо якою мовою вони написані.

«Музасфера – це та оболонка, в якій я перебуваю. Це Сонце, а воно є сферою і все живе з’явилося саме завдяки йому. Мене надихає життя, будь-які зміни, навіть те, що ми знаходимося на цій землі», – розповів про створення альбому автор.

Обов’язково приходьте на концерт у столиці, щоб усім залом заспівати ліричні й душевні, прості і зрозумілі «Привіт, Бог», «Де би я», «Хто далі йде» та інші невмирущі шедеври.
Відкритий усім сторонам світу, чуттєвий і надемоційний Сергій Бабкін – чекатиме на вас. Замовляйте квитки вже зараз на Concert.ua
Побачимося!