24-pay-mark Created with Sketch.

Сергій Дєтков

2 лютого 2022, ср. 20:00
Центр культури та дозвілля Полтава, Майдан Незалежності, 5
від 249 грн.
від 249 грн.

Про подiю

Сергій Дєтков в Полтаві!

Він міг стати футболістом, гандболістом, шахістом і навіть професійно штовхати ядро, але вибрав комедію. Учасник «Stand Up» і «Відкритий мікрофон» на ТНТ, ютуб-проектів Labelcom і резидент «Что Было Дальше?» Сергій Дєтков з новою програмою в Центрі культури та дозвілля.

Концерт стендап-коміка Сергія Дєткова вперше в Полтаві!

Стендап-комік Сергій Дєтков вперше виступить із сольним концертом 2 лютого в Полтаві.

Сергій Дєтков - комік з України, який пройшов шлях від КВНщика і копірайтера, який писав про насосне обладнання, до учасника телепроектів «Stand Up», «Відкритий мікрофон» на ТНТ, ютуб-проектів Labelcom і шоу «Что Было Дальше?».
Першу популярність на стендап-сцені комік придбав завдяки участі у другому сезоні телешоу «Відкритий мікрофон» на ТНТ, після якого дзвінок Руслана Білого із запрошенням працювати автором «Stand Up» на ТНТ став причиною переїзду Дєткова.

Квитки на концерт Сергія Дєткова в Полтаві можна придбати на Concert.UA

Захід проводиться в COVID-FREE форматі. Ознайомтесь з правилами доступу

Схожі події

Великий Український Stand Up в Одесі 09 грудня 19:00, сб Великий Український Stand Up в Одесі Одеса, Одеська обласна філармонія від 330 грн. Великий Український Stand Up в Одесі Вже не хочу 09 грудня Великий Український Stand Up в Одесі Одеська обласна філармонія Придбати Дизель Шоу. Новорічний концерт 21.12 Дизель Шоу. Новорічний концерт Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 300 грн. Дизель Шоу. Новорічний концерт 21.12 Дизель Шоу. Новорічний концерт Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 13 січня 20:00, сб Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Дніпро, ПК Шинник від 160 грн. Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 13 січня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт ПК Шинник Придбати Благодійний стендап 13 грудня 19:00, ср Благодійний стендап "Удачники" Київ, Music Pub "Pepper's Club" від 300 грн. Благодійний стендап Вже не хочу 13 грудня Благодійний стендап "Удачники" Music Pub "Pepper's Club" Придбати