24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап. Сергій Степанисько "Persona grata"

від 300 ₴

Галерея

Про подiю

StandUp «Підпільний стендап. Сергій Степанисько Persona Grata» у Києві відбудеться 9 грудня 2023 року о 19:00 у Підвалі Культури.

Чому варто піти на Підпільний стендап. Сергій Степанисько Persona Grata у Києві?

  1. Суперпопулярний жанр серед українців.
  2. Нова сольна програма талановитого стендап-коміка.
  3. Саме той відпочинок, про який ви давно мріяли.

Підпільний стендап. Сергій Степанисько Persona Grata у Києві

Сергій Степанисько – досвідчений український комік, на хвилиночку – магістр української філології. Автора особливо цінують за вишуканий сарказм та уміння філігранно обертати у слова найважливіші явища та події нашого життя.

Відкриваємо в собі Persona Grata разом із Сергієм Степаниськом

9 грудня майстер української комедії збере всіх у Підвалі Культури, щоб влучним жартом ударити по сучасному стану речей, жлобам і малоросам. А ще Сергій поділиться власними спостереженнями з Європи, разом з вами відрефлексує минуле та спробує зазирнути у майбутнє. І все це – заради того, щоб зрозуміти: чи є ми Persona Grata для самих себе. А в якості літературної ілюстрації до свого виступу Сергій взяв слова із твору Михайла Коцюбинського: «Ти думаєш – легко мені? Втомився я дуже... душею і тілом. І ссе мене щось коло серця... Не дивися ж на мене... забери очі... чуєш, що кажу: забери очі...» До зустрічі! Важлива інформація:
  • 20% віддаємо на ЗСУ;
  • вхід для бійців ЗСУ та ТРО – безкоштовний (за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv);
  • мова заходу – українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу;
  • у разі початку повітряної тривоги концерт буде зупинено, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. По закінченню тривоги концерт буде продовжено. В залежності від тривалості тривоги концерт може бути перенесено на іншу дату. Якщо повітряна тривога розпочинається пізніше, аніж за годину від початку концерту, концерт може вважатися завершеним.

Де купити квитки на Підпільний стендап. Сергій Степанисько Persona Grata у Києві?

Замовляйте квитки просто зараз онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Великий Святковий Стендап Концерт 08 березня 19:30, пт Великий Святковий Стендап Концерт Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 250 ₴ Великий Святковий Стендап Концерт Вже не хочу 08 березня Великий Святковий Стендап Концерт Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Про що мовчать чоловіки 08.03 Про що мовчать чоловіки Львів від 300 ₴ Про що мовчать чоловіки 08.03 Про що мовчать чоловіки Придбати Дизель Шоу Зустрічаємо весну 01.03, 02.03, 03.03 Дизель Шоу Зустрічаємо весну Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Дизель Шоу Зустрічаємо весну 01.03, 02.03, 03.03 Дизель Шоу Зустрічаємо весну МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Стендап Алла Волкова Кращі Жарти 05 березня 19:30, вт Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 ₴ Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Вже не хочу 05 березня Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Одеська обласна філармонія Придбати