Серіал #Школа. Останній фан-тур

1 червня 2019, Сб. 18:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 190 грн.
від 190 грн.

Про подiю

Чому варто піти на фан-зустріч із зірками серіалу «Школа»?

1. Це унікальна можливість зустрітися з улюбленими акторами в своєму місті.
2. Останній всеукраїнський тур.
3. Ви станете учасниками туру фан-зустрічей, і він точно увійде в історію серіалу.

1 червня, в День захисту дітей, кумири всіх школярів та тинейджерів України завітають в Літній театр «Морвокзал»!

Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні ролі у серіалі «Школа» на «1+1», вирушать у свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України.

Так, глядачі матимуть змогу переглянути та взяти участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій голосуванням оберуть переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

«Школа» – перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками. Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна).

Додаткова інформація з приводу подробиць фан-туру акторів серіалу «Школа» будуть розміщуватися на офіційних аккаунтах стрічки у соціальних мережах: https://www.facebook.com/shkola1plus1/

Інші дати

Схожі події

Фестиваль анімації LINOLEUM 05 вересня 14:00, Чт Фестиваль анімації LINOLEUM Київ, Кинотеатр «Жовтень» від 300 грн. Фестиваль анімації LINOLEUM Вже не хочу 05 вересня Фестиваль анімації LINOLEUM Кинотеатр «Жовтень» Придбати Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС 23 липня 15:00, Вт Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київ, Київський планетарій від 100 грн. Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Вже не хочу 23 липня Вояджер. Подорож в нескінченність. Земля з МКС Київський планетарій Придбати Буремна Планета. Дивовижні супутники 24 липня 14:00, Ср Буремна Планета. Дивовижні супутники Київ, Київський планетарій від 100 грн. Буремна Планета. Дивовижні супутники Вже не хочу 24 липня Буремна Планета. Дивовижні супутники Київський планетарій Придбати Kino Kyiv 13 серпня 19:00, Вт Kino Kyiv Київ, ЮБК від 100 грн. Kino Kyiv Вже не хочу 13 серпня Kino Kyiv ЮБК Придбати