Серьога а.к.а. ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF

8 грудня 2019, Нд. 19:00
Центр Довженка Львів, просп. Червоної Калини, 81
від 170 грн.
від 170 грн.

Галерея

Серьога а.к.а. ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF у Львові - фото №1 Серьога а.к.а. ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF у Львові
Серьога а.к.а. ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF у Львові - фото №2 Серьога а.к.а. ПОЛІГРАФ ШАРІКOFF у Львові афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Серьоги?

1. Побувати на виступі суперхаризматичного виконавця.
2. Підспівувати найулюбленішим трекам.
3. Почути щось новеньке.

Під яким би псевдонімом не виступав цей талановитий артист, в якому жанрі не виконувалися б пісні, його творчість стовідсотково чіпляє публіку. 8 грудня у Центрі Довженко відбудеться концерт Серьоги, який ви просто не можете пропустити!

Сергій Пархоменко ось уже 17 років на сцені. Його поява на музичній арені була схожа на вибух. Однієї пісні «Черный бумер» вистачило, щоб увійти в історію. Цьогоріч виповнюється 15 років з дати виходу першого альбому Серьоги «Мой двор: Свадьбы и похороны». Цікаво, що його видала компанія MFG/BMG Ukraine. Хоча сам Серьога з білоруського міста Гомель, його творчість і життя тісно пов'язані з Україною.

Із моменту виходу першої збірки треки Серьоги безперервно крутяться на телеканалах, грають із радіоприймачів, звучать у фільмах і комп'ютерних іграх. Окрема сторінка біографії – телепроект «X-фактор». Українським глядачам запам'яталася іноді різка, але справедлива манера спілкування співака.

А чотири роки тому Серьога представив свій новий проект – Поліграф Шарікоff. Про успішність нового амплуа артиста говорить кількість переглядів кліпів на каналі Youtube. «Гелик Вани» – 22 мільйони, «Только секс» – 8 мільйонів, «Какао белого цвета» – 7 мільйонів, «Харизма» – 5 мільйонів.

У вас буде прекрасна можливість почути кращі хіти Серьоги а.к.а. Поліграфа Шарікоffа!

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 1 Подія Рок балади і Віртуози Києва 15.12 - 15.12.2019 Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати