15 листопада 2018, Чт. 20:00
Клуб Жара Харків, ул. Плехановская, 134а
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Северный Флот у Харкові - фото №1 Северный Флот у Харкові
Северный Флот у Харкові - фото №2 Северный Флот у Харкові афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Северный Флот"?

1. У цьому році групі Северный Флот виповнюється 5 років.
2. Почути наживо новий альбом "ІNOЙ", а так само старі, перевірені попередніми роками композиції!
3. Відчути унікальну атмосферу масштабного рок концерту.

Головне в нашому житті - Музика, і вона повинна бути від серця, без холодного розрахунку, без бажання комусь сподобатися. Головний наш принцип - чесність у справу всього життя. А значить, чесність по відношенню до вас, наших слухачів.

Друзі! В цьому році групі Северный Флот виповнюється 5 років.

Вже зовсім скоро ми вирушаємо в великий осінній тур, в якому презентуємо наш новий альбом "ІNOЙ". Ви зможете вживу насолодитися як новими піснями, так і почути старі, перевірені попередніми роками композиції! Кожна пісня буде супроводжуватися унікальним відеорядом, який допоможе зануритися з головою в атмосферні, іноді наповнені важкими гітарними рифами, іноді задушевно-ліричними музичними історіями.

Будемо раді всім на нашому першому ювілеї!

До зустрічі, друзі!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати