Севільський цирульник

26 квітня 2020, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на «Севільський цирульник»?

1. Долучитися до світової оперної класики.
2. Насолодитися шикарними музичними номерами.
3. «Вмирати» від задоволення та сміху.

«Севільський цирульник» – опера-буфа італійського композитора Джоаккіно Россіні

В її основі – комедія французького драматурга П'єра Бомарше.

Опера-буфа – жанр, для якого характерні рухливість дії, весела буфонада, пародія, яскравість. Він виник в XVIII столітті, а в XIX його традиції активно підтримав геній Джоаккіно Россіні. Саме з твору «Севільський цирульник» почалася історія європейської слави композитора.

Дія опери нехитра. Є молодий граф, закоханий у дівчину (і це навзаєм). І є старий опікун цієї дівчини, який сам хоче одружитися на вихованці, щоб отримати її спадщину. Але в опері є ще один персонаж – спритний іспанець із Севільї, пройдисвіт і шахрай на ім'я Фігаро. Саме він і буде допомагати закоханим.

Цікаво, що Джоаккіно Россіні написав свою оперу за приголомшливо короткий термін (за різними даними, від 2 до 3 тижнів). Композитор працював з неймовірним захопленням, писав музику всюди – «коли гуляв, і коли їв, і коли стояв, лежав...». Прем'єрна вистава провалилося: в одного актора порвалася струна, інший – поранився. В найнесподіваніший момент на сцені з'явилася кішка. Але з другого показу починається тріумфальний хід опери.

Приходьте, щоб насолодитися оперною класикою!