Севільський цирульник

26 квітня 2020, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся :[email protected]

Чому варто піти на «Севільський цирульник»?

1. Долучитися до світової оперної класики.
2. Насолодитися шикарними музичними номерами.
3. «Вмирати» від задоволення та сміху.

«Севільський цирульник» – опера-буфа італійського композитора Джоаккіно Россіні

В її основі – комедія французького драматурга П'єра Бомарше.

Опера-буфа – жанр, для якого характерні рухливість дії, весела буфонада, пародія, яскравість. Він виник в XVIII столітті, а в XIX його традиції активно підтримав геній Джоаккіно Россіні. Саме з твору «Севільський цирульник» почалася історія європейської слави композитора.

Дія опери нехитра. Є молодий граф, закоханий у дівчину (і це навзаєм). І є старий опікун цієї дівчини, який сам хоче одружитися на вихованці, щоб отримати її спадщину. Але в опері є ще один персонаж – спритний іспанець із Севільї, пройдисвіт і шахрай на ім'я Фігаро. Саме він і буде допомагати закоханим.

Цікаво, що Джоаккіно Россіні написав свою оперу за приголомшливо короткий термін (за різними даними, від 2 до 3 тижнів). Композитор працював з неймовірним захопленням, писав музику всюди – «коли гуляв, і коли їв, і коли стояв, лежав...». Прем'єрна вистава провалилося: в одного актора порвалася струна, інший – поранився. В найнесподіваніший момент на сцені з'явилася кішка. Але з другого показу починається тріумфальний хід опери.

Приходьте, щоб насолодитися оперною класикою!

Схожі події

Про Федота-Стрільця 04 червня 19:30, Чт Про Федота-Стрільця Київ, Київська фортеця від 150 грн. Про Федота-Стрільця Вже не хочу 04 червня Про Федота-Стрільця Київська фортеця Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 3 Події Монологи вагіни 15.12 - 15.10.2020 Мегери 06 жовтня 19:00, Вт Мегери Одеса, Російський театр від 160 грн. Мегери Вже не хочу 06 жовтня Мегери Російський театр Придбати Монологи вагіни 15 жовтня 19:30, Чт Монологи вагіни Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Монологи вагіни Вже не хочу 15 жовтня Монологи вагіни Будинок Кіно Придбати