Севільський цирульник

18 жовтня 2019, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Севільський цирульник»?

1. Долучитися до світової оперної класики.
2. Насолодитися шикарними музичними номерами.
3. «Вмирати» від задоволення та сміху.

«Севільський цирульник» – це опера-буфа італійського композитора Джоаккіно Россіні. В її основі – комедія французького драматурга П'єра Бомарше.

Опера-буфа – жанр, для якого характерні рухливість дії, весела буфонада, пародія, яскравість. Він виник у XVIII столітті, а в XIX його традиції активно підтримав геній Джоаккіно Россіні. Саме з твору «Севільський цирульник» почалася історія європейської слави композитора.

Дія опери нехитра. Є молодий граф, закоханий у дівчину (а вона відповідає йому взаємністю). І є старий опікун цієї самої дівчини, який сам хоче одружитися зі своєю вихованицею, щоб отримати її спадщину. Але в цій опері є ще один персонаж – спритний іспанець із Севільї, пройдисвіт і шахрай на ім'я Фігаро. Саме він і буде допомагати закоханим.

Цікаво, що Джоаккіно Россіні написав свою оперу за вражаюче короткий термін (за різними даними, від 2 до 3 тижнів). Композитор працював із неймовірною захопленістю, пишучи музику всюди – «коли гуляв, і коли їв, і коли стояв, лежав...». Прем'єрна вистава провалилася: в одного актора лопнула струна, інший – поранився. У найбільш невідповідний момент на сцені з'явилася кішка. Але з другого показу починається тріумфальний хід опери.

Приходьте, щоб насолодитися оперною класикою!

Схожі події

Чорний квадрат 20 жовтня 19:00, Нд Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 20 жовтня Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Український театр Придбати Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Чарівник смарагдового міста 20 жовтня 12:00, Нд Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 20 жовтня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати