Севільський цирульник

3 травня 2019, Пт. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

«Севільський цирульник» - опера-буф за французькою п'єсою - одна з тих, про які Стендаль говорив, що треба закривати очі на все безглуздя і «тільки помирати від сміху і задоволення».

Джоаккіно Россіні написав оперу «Севільський цирульник» в разюче короткий термін - за двадцять днів (за іншими джерелами, опера писалася близько двох тижнів). Ні над однією оперою Россіні не працював так захоплено, як над цим твором. За його власним визнанням, він «складав музику усюди: і коли гуляв, і коли їв, і коли стояв, лежав, одним словом, постійно».

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Є місто, яке я бачу уві сні ... 17 вересня 19:00, Вт Є місто, яке я бачу уві сні ... Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Є місто, яке я бачу уві сні ... Вже не хочу 17 вересня Є місто, яке я бачу уві сні ... Будинок Клоунів Придбати