Шац і Мат

25 вересня 2019, Ср. 19:00
Мертвий Кролик Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 60
від 845 грн.
від 845 грн.

Про подiю

Михайло Шац - телеведучий, шоумен, гуморист, актор КВН, театру і кіно, лікар анестезіолог- реаніматолог.

За свою багату кар'єру Михайло створив і вів чимало гумористичних передач і став персоною, з якою асоціюють початок стрімкого розвитку якісних телепередач. На його рахунку створення культових передач: «ОСП студія», «Хороші жарти» і «Слава Богу ти прийшов».

З 2018 року Михайла зайнявся стендап-комедією на базі Стендап клубу # 1, де зробив перші кроки. Трохи пізніше було створено спільне стендап шоу з коміком Антоном Борисовим під назвою "Шац і Мат", з яким вже пройшли гастролі в Росії, Великобританії, США.

З 2019 року Михайла Шац зібрав сольну програму в жанрі стендап і вже "обкатав" її в Україні в Одесі і Києві і планує сольний стендап-тур по Україні.

Величезний життєвий досвід, а також досвід в гуморі і медіапросторі дає Михайлу велика перевага серед усіх коміків. Для дорослої аудиторії - це можливість побачити улюбленого персонажа в новому амплуа, а для молодих людей - це зв'язок поколінь і можливість на їх мові дізнатися трохи більше про світогляд старшого покоління.

У своїх стендап Михайло висловлює думку про сімейні стосунки, батьківство і про те, як змінюється світ в процесі дорослішання, а, також, розповідає про свій досвід проходження молодіжним трендам.

До кінця року всі новинні стрічки Миколаєва назвуть його приїзд головною культурною подією року.

Після придбання квитка обов'язково передзвонити за номером 0639301464 для броні місця.

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати Вагоновожатые 02 серпня 19:00, Нд Вагоновожатые Київ, D12 від 400 грн. Вагоновожатые Вже не хочу 02 серпня Вагоновожатые D12 Придбати