24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

ШАФА. Балет "Freedom"

13 жовтня 2023, пт. 18:00-20:00
від 390 ₴
від 390 ₴

Про подiюЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ВИСТАВУ "ШАФА" ВІД ОЛЕНИ КОЛЯДЕНКО І FREEDOM BALLET?

1. Ця чарівна вистава захоплює з перших секунд, щойно в залі з'являються артисти.
2. Драматичні діалоги змінюються трагічним танго.
3. Рухи танцюристів зачаровують своєю екстравагантністю та гармонійністю.

Назва Freedom Ballet давно стала світовим ім'ям. За 15 років цей колектив сформував значний послужний список. Більше 5 тисяч танцювально-театральних авторських шоу, гастрольні тури з аншлагами по десяткам країн, яскрава участь у кращих телевізійних проектах, зйомки в безлічі кліпів знаменитих артистів...

Логічно, що Freedom Ballet був і залишається лідером серед танцювальних колективів країни. Тепер вони приготували для нас нову постановку під назвою "Шафа". Як завжди, кожен рух артистів зачаровує з першої секунди! А кожен вихід на сцену є не просто танцем, а цілим життям, наповненим пристрастю, інтригою, імпровізацією, драматургією, красою і любов'ю.

На сцені виступлять 14 танцюристів, які експериментують з музикою, пластикою і світлом. Артисти приміряють різні образи, перетворюючи на фарс будь-який ритуал. Вони втілюють незліченну кількість життів, ніколи не повторюються і будуть з вами максимально відверті. Мета такого експерименту – це пізнати себе так глибоко, щоб можна було легко обійтися без звичної маски.

А ось по-справжньому головним учасником їхнього експерименту стане глядач. Той, який влаштувався в комфортному залі, спрямувавши погляд на освітлену сцену. На вас чекає постановка без прикрас, сорому і ханжества. Буде цікаво!

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Друзі. Underground 27.06 Kyiv Modern Ballet. Друзі. Underground Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Kyiv Modern Ballet. Друзі. Underground 27.06 Kyiv Modern Ballet. Друзі. Underground Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Поліанна 25 травня 11:00, сб Поліанна Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Поліанна Вже не хочу 25 травня Поліанна Одеський театр юного глядача Придбати Спецоперація Апетит 25 травня 12:00, сб Спецоперація Апетит Львів, Театр ОКО від 180 ₴ Спецоперація Апетит Вже не хочу 25 травня Спецоперація Апетит Театр ОКО Придбати Подорож маленького музиканта 25.05, 09.06 Подорож маленького музиканта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 150 ₴ Подорож маленького музиканта 25.05, 09.06 Подорож маленького музиканта Одеський театр Опери та Балету Придбати