Шалені мрійники

30 жовтня 2019, Ср. 14:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

23 листопада 2019 стімпанк ЦИРК ШОУ В КИЄВІ

1. Нові враження і ексклюзивна програма для всієї родини.
2. Абсолютно несподіваний жанр шоу.
3. Національний цирк України стверджує: подорожі в часі - можливі.

Цієї осені колектив Національного цирку України представляє нову ексклюзивну програму «Шалені мрійники». Стімпанк шоу в жанрі фентезі - такого ви ще не бачили! Не пропустіть виставу в цирку 23 листопада 2019 - вся інформація про розваги для дітей і дорослих в онлайн-афіші цирку на сайті Concert.ua!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ШОУ «Шалені мрійники»

Сходіть в цирк з дітьми і відпочиньте всією сім'єю, отримавши максимум позитивних емоцій і дізнавшись багато нового і цікавого. Колектив національного цирку України все літо працював, щоб надати вам можливість зробити своє осіннє дозвілля незабутнім. Всіх карт творці шоу не розкривають, але обіцяють здивувати новими номерами і подарувати приголомшливі емоції.

«Шаленіі мрійники» - це захоплива подорож у часі. В ту епоху, коли створював свої революційні механізми вчений-мрійник Леонардо да Вінчі та інші сміливі винахідники. Можливо, вийде побувати і в майбутньому, хто знає...

Чекаємо вас на шоу програмі в цирку в Києві в суботу 23 листопада 2019 о 12.00! Купуйте квитки дітям і дорослим заздалегідь за найкращою ціною, щоб стежити за шоу на арені цирку з найзручніших місць!

Інші дати

Схожі події

Три Кота -50% на другий 14 березня 12:00, Сб Три Кота Київ, Будинок Кіно від 90 грн. Три Кота Вже не хочу 14 березня Три Кота Будинок Кіно Придбати Три кота -50% на другий 09 березня 12:00, Пн Три кота Львів, Центр Довженка від 90 грн. Три кота Вже не хочу 09 березня Три кота Центр Довженка Придбати Три кота 08 березня 12:00, Нд Три кота Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 50 грн. Три кота Вже не хочу 08 березня Три кота Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Пісочне шоу-казка Чарівна лампа Аладдіна 01 березня 12:00, Нд Пісочне шоу-казка Чарівна лампа Аладдіна Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Чарівна лампа Аладдіна Вже не хочу 01 березня Пісочне шоу-казка Чарівна лампа Аладдіна Будинок Кіно Придбати