Шалений день

29 червня 2018, Пт. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Шалений день»?

1. Ви і не уявляли, що постановка «Фігаро» може виглядати саме так!
2. Почуття і емоції, що висувають на передній план, залишать незабутні враження.
3. Шукаєте джерело гарного настрою? - Вам у Театр на Липках!

Запрошуємо всіх у Театр на Липках на яскравий спектакль «Шалений день». Це буде найкраща постановка «Фігаро» з усіх побачених вами. Не пропустіть!

Прямо на ваших очах розіграється справжня буря емоцій, неабияких пристрастей і, звичайно, непередбачувані любовні колізії. І ось, коли почуття вже на межі, на допомогу героям приходить... фонтан. Повірте, це буде несподівано і ефектно.

Режисер-постановник - Віктор Гирич. До зустрічі!

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Дивні люди. Жарти перед смертю 30 вересня 19:15, Нд Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора, Київ від 150 грн. Дивні люди. Жарти перед смертю Вже не хочу 30 вересня Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Балет Лускунчик з Катериною Кухар 29 вересня 19:00, Сб Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 100 грн. Балет Лускунчик з Катериною Кухар Вже не хочу 29 вересня Балет Лускунчик з Катериною Кухар Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати