ШАРЛОТТА: триколірний Вистава з Музикою

25 червня 2019, Вт. 19:00
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ШАРЛОТТА: Вистава на три кольори з музикою - це амбіційний, гнучкий жанр музичного театру.

У «Зингшпиль» представлена різноманітна трупа, що складається з 11 акторів, співаків, музикантів, з досвідом в опері, інді-музики, кабаре і театрі.

У 2018 році зацікавленість в Шарлотті Саломон спалахнула на головних сторінках: New York Times, The New Yorker, The Economist. Видавництва Taschen і Duckworth Overlook опублікували англійський переклад французького роману «Шарлотта» і критичний аналіз «Шарлотта Саломон і театр пам'яті». У Єврейському історичному музеї в Амстердамі була проведена ретроспективна виставка творів під назвою «Життя або театр?».

ШАРЛОТТА базується на життя і мистецтво Шарлотти Саломон, єврейської художниці, яка виросла в Берліні під час становлення нацизму, і під тінню сімейної трагедії. Шарлотта Саломон була драматургом без сцени, письменником графічних романів. Вона була молодою жінкою, яка намагалася затвердити свій голос і підтвердити своє існування. Вона написала близько 800 картин гуашшю між 1941 і 1 942 роками, ховаючись від нацистів на півдні Франції.

Вона переосмислювала своє життя як «Зингшпиль» з діалогом, музичними композиціями і яскравими, живими образами. Перед її депортацією в Аушвіц, у віці 26 років, носячи в своєму лоні дитя, вона передала картини місцевому лікаря з повідомленням: «Подбай про нього ... це все моє життя».

У червні 2017 року, через 100 років після народження Шарлотти Саломон був відкритий «Зингшпиль» на фестивалі Luminato в Торонто і на всесвітній виставці сценічного дизайну World Stage Design в місті Тайбей. Спектакль був дуже своєчасним. Художній відповідь Шарлотти на полон і пригнічення, її розуміння цілісності, в той час, як світ навколо неї розпадається, надихає багатьох людей в сьогоденні.

Її історія - це нагадування про те, що механізми демократії не перешкоджає фашизму, а художнє вираження витримує тиранію.