Балет Лускунчик з Катериною Кухар

29 вересня 2018, Сб. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №1 picture
Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №2 picture
Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №3 Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на балет «Лускунчик» з Катериною Кухар?

1. Вперше в Україні!
2. За участю Катерини Кухар і Дениса Черевичка
3. Вистава поза часом

29 вересня на історичній сцені Національної опери України - балет «Лускунчик». Вистава за участю прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і прем'єра Віденської державної опери Дениса Черевичка. Їх танець в образах Марійки і Лускунчика - справжня насолода для очей!

Запрошений артист Денис Черевичко - прем'єр Віденської державної опери. Він танцює на кращих сценах світу і є еталоном класичного балетного танцю, його мистецтво позбавлене випадковостей, а партія Лускунчика одна з найбільш його яскравих ролей. У Києві Денис вийде в дуеті з витонченою і невагомою Катерина Кухар - народною артисткою України, завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Її величезна акторська чарівність, виразність і чуттєвість безперечно зачарує глядачів і перенесе їх у чарівну святкову атмосферу.

Балет «Лускунчик» - це вистава поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено виставу за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це - містична історія про прекрасного принца, перетвореного на потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти жахливого Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково йде з театру і після надовго зберігає у своїй душі.

Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і мишачий король»: Маріус Петіпа
Хореографія: Валерій Ковтун
Музика: Петро Чайковський