Балет Лускунчик з Катериною Кухар

29 вересня 2018, Сб. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №1 picture
Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №2 picture
Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №3 Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на балет «Лускунчик» з Катериною Кухар?

1. Вперше в Україні!
2. За участю Катерини Кухар і Young Gyu Choi
3. Вистава поза часом

29 вересня на історичній сцені Національної опери України - балет «Лускунчик». Вистава за участю прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і Young Gyu Choi. Їх танець в образах Марійки і Лускунчика - справжня насолода для очей!

Запрошений артист Young Gyu Choi танцює на кращих сценах світу, його мистецтво позбавлене випадковостей, а партія Лускунчика одна з найбільш його яскравих ролей. У Києві він вийде в дуеті з витонченою і невагомою Катерина Кухар - народною артисткою України, завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Її величезна акторська чарівність, виразність і чуттєвість безперечно зачарує глядачів і перенесе їх у чарівну святкову атмосферу.

Балет «Лускунчик» - це вистава поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено виставу за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це - містична історія про прекрасного принца, перетвореного на потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти жахливого Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково йде з театру і після надовго зберігає у своїй душі.

Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і мишачий король»: Маріус Петіпа
Хореографія: Валерій Ковтун
Музика: Петро Чайковський

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 23.03 - 23.03.2019