Балет Лускунчик з Катериною Кухар

29 вересня 2018, Сб. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №1 picture
Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №2 picture
Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві - фото №3 Балет Лускунчик з Катериною Кухар у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на балет «Лускунчик» з Катериною Кухар?

1. Вперше в Україні!
2. За участю Катерини Кухар і Young Gyu Choi
3. Вистава поза часом

29 вересня на історичній сцені Національної опери України - балет «Лускунчик». Вистава за участю прими-балерини Національної опери України Катерини Кухар і Young Gyu Choi. Їх танець в образах Марійки і Лускунчика - справжня насолода для очей!

Запрошений артист Young Gyu Choi танцює на кращих сценах світу, його мистецтво позбавлене випадковостей, а партія Лускунчика одна з найбільш його яскравих ролей. У Києві він вийде в дуеті з витонченою і невагомою Катерина Кухар - народною артисткою України, завдяки її імені у балетного мистецтва в Україні стало більше шанувальників. Її величезна акторська чарівність, виразність і чуттєвість безперечно зачарує глядачів і перенесе їх у чарівну святкову атмосферу.

Балет «Лускунчик» - це вистава поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено виставу за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це - містична історія про прекрасного принца, перетвореного на потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти жахливого Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково йде з театру і після надовго зберігає у своїй душі.

Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і мишачий король»: Маріус Петіпа
Хореографія: Валерій Ковтун
Музика: Петро Чайковський

Схожі події

Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Медовий місяць 16 жовтня 19:30, Вт Медовий місяць Bel etage, Київ від 149 грн. Медовий місяць Вже не хочу 16 жовтня Медовий місяць Bel etage Придбати Дракон 20 жовтня 19:00, Сб Дракон МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Дракон Вже не хочу 20 жовтня Дракон МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Діти ночі Діти ночі 2 Події Діти ночі 19.10 - 20.10.2018