Благодійна вистава Лускунчик

29 вересня 2018, Сб. 12:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Благодійна вистава Лускунчик у Києві - фото №1 picture
Благодійна вистава Лускунчик у Києві - фото №2 Благодійна вистава Лускунчик у Києві афіша
Благодійна вистава Лускунчик у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на благодійну виставу «Лускунчик?

1. Усі виручені кошти будуть спрямовані у благодійний фонд «Інтер – дітям»
2. Головні партії танцюють Олександр Стоянов та Юлія Кулик
3. Вистава до міжнародного дня балету

Другий рік поспіль зірка світового балету Олександр Стоянов проводить благодійну виставу!

29 вересня о 12:00 на сцені Національної опери України благодійна вистава – легендарний «Лускунчик». Головні партії Лускунчика та Машеньки в балеті танцюють заслужені артисти України Олександр Стоянов та Юлія Кулик.

Як й минулого року, всі виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані в благодійний фонд «Інтер – дітям» на створення та обладнання палат для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Це дозволить істотно скоротити чергу на лікування дітей. Зрозуміло, що в їхньому випадку очікування трансплантації – це дійсно питання життя та смерті.

Нагадаємо, минулого року прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов передав 90 тис. гривень благодійному фонду «Інтер – дітям», який збирав гроші на придбання апарату штучної вентиляції легень для маленьких пацієнтів «Охматдиту». У лютому 2018 році фонд відправив у «Охматдит» життєво важливе обладнання.

Балет «Лускунчик» – це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це – містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.

Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріус Петіпа
Хореографія: Валерій Ковтун
Музика: Петро Чайковський

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Київ Модерн Балет. Спляча красуня 28 жовтня 19:00, Нд Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Спляча красуня Вже не хочу 28 жовтня Київ Модерн Балет. Спляча красуня МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Шоу-програма "11 воїнів" театру Джекі Чана 11 листопада 19:00, Нд Шоу-програма "11 воїнів" театру Джекі Чана МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 300 грн. Шоу-програма "11 воїнів" театру Джекі Чана Вже не хочу 11 листопада Шоу-програма "11 воїнів" театру Джекі Чана МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Майстер та Маргарита 23 жовтня 19:00, Вт Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр, Луцьк від 150 грн. Майстер та Маргарита Вже не хочу 23 жовтня Майстер та Маргарита Волинський музично-драматичний театр Придбати