Благодійна вистава Лускунчик

29 вересня 2018, Сб. 12:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Благодійна вистава Лускунчик у Києві - фото №1 picture
Благодійна вистава Лускунчик у Києві - фото №2 Благодійна вистава Лускунчик у Києві афіша
Благодійна вистава Лускунчик у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на благодійну виставу «Лускунчик?

1. Усі виручені кошти будуть спрямовані у благодійний фонд «Інтер – дітям»
2. Головні партії танцюють Олександр Стоянов та Юлія Кулик
3. Вистава до міжнародного дня балету

Другий рік поспіль зірка світового балету Олександр Стоянов проводить благодійну виставу!

29 вересня о 12:00 на сцені Національної опери України благодійна вистава – легендарний «Лускунчик». Головні партії Лускунчика та Машеньки в балеті танцюють заслужені артисти України Олександр Стоянов та Юлія Кулик.

Як й минулого року, всі виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані в благодійний фонд «Інтер – дітям» на створення та обладнання палат для трансплантації кісткового мозку в дитячому відділенні Національного інституту раку. Це дозволить істотно скоротити чергу на лікування дітей. Зрозуміло, що в їхньому випадку очікування трансплантації – це дійсно питання життя та смерті.

Нагадаємо, минулого року прем'єр Національної опери України Олександр Стоянов передав 90 тис. гривень благодійному фонду «Інтер – дітям», який збирав гроші на придбання апарату штучної вентиляції легень для маленьких пацієнтів «Охматдиту». У лютому 2018 році фонд відправив у «Охматдит» життєво важливе обладнання.

Балет «Лускунчик» – це балет поза часом, його любить більше 100 років не одне покоління дітей і дорослих з різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана «Лускунчик і Мишачий король», це – містична історія про прекрасного принца, якого зачарували в потворну ляльку, і дівчинку Машу, яка допомагає Лускунчику перемогти Мишачого короля.

Виставу «Лускунчик» глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов'язково залишається після вистави. Й ще довго зберігає ці спогади в своїй душі, згадуючи про цю чарівну казку.

Лібрето за повістю-казкою Ернеста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король»: Маріус Петіпа
Хореографія: Валерій Ковтун
Музика: Петро Чайковський

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати