Лускунчик in Jazz

1 лютого 2019, Пт. 19:00
ДК Центральный Кривий Ріг, ул. Мусоргского, 19
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лускунчик in Jazz у Кривому Розі - фото №1 Лускунчик in Jazz у Кривому Розі
Лускунчик in Jazz у Кривому Розі - фото №2 Лускунчик in Jazz у Кривому Розі афіша
Лускунчик in Jazz у Кривому Розі - фото №3 Лускунчик in Jazz у Кривому Розі квитки
Лускунчик in Jazz у Кривому Розі - фото №4 Лускунчик in Jazz у Кривому Розі на concert.ua
Лускунчик in Jazz у Кривому Розі - фото №5 Лускунчик in Jazz у Кривому Розі фото

Про подiю

"Зовсім стемніло. Фріц і Марі сиділи, міцно притулившись один до одного, і не сміли зронити ні слова. Їм здавалося, ніби над ними віють тихі крила і здалеку відчувається прекрасна музика".

Ця історія почалася двісті років тому, в 1816-му році, коли з-під пера Ернста Теодора Амадея Гофмана в світ вийшла казка «Лускунчик і Мишачий король». З того часу вона вирушила в своє дивовижне подорож від автора до автора, проникаючи в усі сфери мистецтва. На цьому шляху змінювався сюжет, образ і імена героїв. Але незмінним залишалася атмосфера свята, чарівництва і чудес. 18 грудня 1892 Маріус Петіпа і Петро Ілліч Чайковський представили, мабуть, найвідомішу інтерпретацію казки - балет «Лускунчик». Завдяки магії танцю і музики герої Гофмана стали символом новорічних свят для дітей і дорослих. У наш час до теми «Лускунчика» Чайковського зверталися оркестр Дюка Еллінгтона, The Classical Jazz Quartet, Едуард Артем'єв і багато інших.

1 лютого свою версію цієї історії покаже секстет Іллі Єресько. Пройшов рік з того моменту, як цей проект був представлений вперше і ось вже в 2019-му ми зустрінемося на презентації альбому "The Nutcracker". Музика Петра Ілліча Чайковського буде виконана в стилі латин-джаз, але будьте впевнені, ви все одно дізнаєтесь відомі мелодії Вальсу квітів і Феї Драже!

Ілля Єресько - piano
Денис Аду - trumpet
Дмитро Александров - tenor saxophone
Валентин Корнієнко - double bass
Павло Галіцкій- drums
Андрій Чайка - percussion