Лускунчик. KYIV MODERN BALLET

15 січня 2020, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі - фото №1 Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі
Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі - фото №2 Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі афіша
Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі - фото №3 Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі квитки
Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі - фото №4 Лускунчик. KYIV MODERN BALLET в Одесі на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Kyiv Modern Ballet. Лускунчик?

1. Kyiv Modern Ballet - один із кращих творчих колективів країни.
2. Творча сміливість Раду Поклітару вражає і захоплює.
3. «Лускунчик» - це улюблена казка багатьох поколінь: приходьте всією сім'єю.

Запрошуємо вас у подорож країною Дитинство разом із чудовими артистами Kyiv Modern Ballet і балетом «Лускунчик»! Улюблений сюжет і приголомшлива подача нікого не залишать байдужими.

Запрошуючи на балет «Лускунчик», Раду Поклітару розповідає про те, наскільки точно і ємко зумів «намалювати» Е. Т. А. Гофман світ дитячої душі. У його творі все просякнуто фарбами того приголомшливого періоду нашого життя, який зветься дитинством. Не варто забувати і про те, що «Лускунчик» - це, перш за все, казка. Вона розпоповідає про маленьку Марі, яка опинилася в будинку радника Штальбаума. Саме там Марі вперше закохується в Лускунчика...

У фіналі рятівниками закоханих стають величезні миші, що спочатку лякали Марі. А ось люди виявляються зрадниками. Вистава «Лускунчик» театру «Київ Модерн-балет» у 2007 році отримала премію «Київська пектораль» як «Подія року». Для дорослих глядачів ця постановка - унікальна можливість знову побувати в дитинстві.

А для маленьких гостей спектакль стане справжнім святом танців, музики, світла. Лібрето, хореографія, постановка - Раду Поклітару. Сценографія - заслужений діяч мистецтва України Андрій Злобін. До зустрічі!