24-pay-mark Created with Sketch.

ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ

24 вересня 2023, нд. 16:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Подія "ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ" у Києві відбудеться 2023-09-24 в 16:00 на локації Будинок архітектора.
Ви можете зручно придбати квитки на "ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ" на Concert.ua онлайн.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ»?

  1. Захоплива вистава для маленьких глядачів.
  2. Неймовірні пригоди популярних героїв.
  3. Море позитивних емоцій та цікавий інтерактив для дітей.

ДИТЯЧИЙ СПЕКТАКЛЬ «ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ»

Запрошуємо усіх шанувальників популярного мультсеріалу на яскраву інтерактивну виставу «Щенячий патруль»! Захоплива подія відбудеться за участю акторів Київського театру ростових ляльок.

НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ З УЛЮБЛЕНИМИ ПЕРСОНАЖАМИ

На всіх хлопчиків та дівчаток очікує особлива подія. Адже до цікавих пригод їх запрошують сміливі та веселі Скай, Зума, Кремез, Маршал, Рокі, Чейз та хоробрий хлопчик Зік Райдер! Відважні цуценята покажуть дітям, як важливо бути добрими, вміти співчувати й допомагати друзям у біді. А ще – навчать бути рішучими у складній ситуації. Залученим до яскравих пригод відчує себе кожен маленький глядач. Вистава «Щенячий патруль» – це веселий інтерактив, позитивні емоції та незабутні зустрічі. Справжня мрія вашої дитини! До зустрічі!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ»?

Замовляйте квитки вже сьогодні онлайн на Concert.ua.

Схожі події

MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX 08 жовтня 16:00, нд MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Київ, Будинок Кіно від 150 грн. MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Вже не хочу 08 жовтня MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Будинок Кіно Придбати MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX 07 жовтня 11:00, сб MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 120 грн. MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Вже не хочу 07 жовтня MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX 08 жовтня 18:00, нд MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Київ, Будинок Кіно від 100 грн. MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Вже не хочу 08 жовтня MINECRAFT ТА BRAWL STARS РЯТУЮТЬ ROBLOX Будинок Кіно Придбати Пригоди мишеняти Мицика 08.10 Пригоди мишеняти Мицика Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 100 грн. Пригоди мишеняти Мицика 08.10 Пригоди мишеняти Мицика Одеський обласний театр ляльок Придбати