Творчий вечір М. Щербакова

10 жовтня 2018, Ср. 19:00
Будинок вчених Київ, вул. Володимирська, 45-а
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Творчий вечір М. Щербакова у Києві - фото №1 Творчий вечір М. Щербакова у Києві

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Михайла Щербакова?

1. Довгоочікуване повернення автора після дворічної перерви
2. Виняткова музикальність і майстерність
3. Складність мелодій і вишукані аранжування композицій, які поєднуються з глибокою авторською піснею

Творчий вечір Михайла Щербакова.

Після дворічної перерви Михайло Щербаков - автор і виконавець пісень, один з найбільш незвичайних і професійних представників цього жанру, знову виступить в Києві.

Камерність, нечисленність аудиторії Щербакова, і разом з тим її сталість, обумовлені унікальністю цього автора. Його винятковою музикальністю: складність мелодій, високу майстерність виконавця та вишукані аранжування композицій в альбомах - виводять його за межі «бардівської» пісні, де більше цінується простота і хорове виконання. Високою поетичністю: філолог за освітою, який пише пісні майже 40 років і який написав близько 350 (!) творів, Щербаков сам себе не вважає таким - але визнається багатьма критиками чи не найзначнішим з сучасних поетів. Змістовністю: незважаючи на жанрову, і навіть іноді уявну простоту самих творів - часто потрібно докласти зусилля і послухати твір якийсь час, щоб «почути» пісеньку, розкрити її зміст і глибину.

Щодо сучасних «політичних» реалій - позиція Щербакова залишається позицією людини чесної і мужньої, і в повній мірі позначена в творах останніх чотирьох років: іноді в інтонаціях нерадісних, а іноді і з властивою йому убивчою іронією, навіть з деяким веселощами.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати