Творчий вечір М. Щербакова

7 жовтня 2018, Нд. 19:00
Центр Культури (БК Зв’язку) Харків, вул. Скрипника, 7, ст. м. Архітектора Бекетова
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Творчий вечір М. Щербакова у Харкові - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Михайла Щербакова?

1. Довгоочікуване повернення автора після перерви
2. Виняткова музикальність і майстерність
3. Складність мелодій і вишукані аранжування композицій, які поєднуються з глибокою авторською піснею

Творчий вечір Михайла Щербакова.

Михайло Щербаков - автор і виконавець пісень, один з найбільш незвичайних і професійних представників цього жанру, виступить у Харкові.

Камерність, нечисленність аудиторії Щербакова, і разом з тим її сталість, обумовлені унікальністю цього автора. Його винятковою музикальністю: складність мелодій, високу майстерність виконавця та вишукані аранжування композицій в альбомах - виводять його за межі «бардівської» пісні, де більше цінується простота і хорове виконання. Високою поетичністю: філолог за освітою, який пише пісні майже 40 років і який написав близько 350 (!) творів, Щербаков сам себе не вважає таким - але визнається багатьма критиками чи не найзначнішим з сучасних поетів. Змістовністю: незважаючи на жанрову, і навіть іноді уявну простоту самих творів - часто потрібно докласти зусилля і послухати твір якийсь час, щоб «почути» пісеньку, розкрити її зміст і глибину.

Щодо сучасних «політичних» реалій - позиція Щербакова залишається позицією людини чесної і мужньої, і в повній мірі позначена в творах останніх чотирьох років: іноді в інтонаціях нерадісних, а іноді і з властивою йому убивчою іронією, навіть з деяким веселощами.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 17.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати