Творчий вечір М. Щербакова

7 жовтня 2018, Нд. 19:00
Центр Культури (БК Зв’язку) Харків, вул. Скрипника, 7, ст. м. Архітектора Бекетова
від 80 грн.
від 80 грн.

Галерея

Творчий вечір М. Щербакова у Харкові - фото №1 picture

Про подiю

Чому варто піти на творчий вечір Михайла Щербакова?

1. Довгоочікуване повернення автора після перерви
2. Виняткова музикальність і майстерність
3. Складність мелодій і вишукані аранжування композицій, які поєднуються з глибокою авторською піснею

Творчий вечір Михайла Щербакова.

Михайло Щербаков - автор і виконавець пісень, один з найбільш незвичайних і професійних представників цього жанру, виступить у Харкові.

Камерність, нечисленність аудиторії Щербакова, і разом з тим її сталість, обумовлені унікальністю цього автора. Його винятковою музикальністю: складність мелодій, високу майстерність виконавця та вишукані аранжування композицій в альбомах - виводять його за межі «бардівської» пісні, де більше цінується простота і хорове виконання. Високою поетичністю: філолог за освітою, який пише пісні майже 40 років і який написав близько 350 (!) творів, Щербаков сам себе не вважає таким - але визнається багатьма критиками чи не найзначнішим з сучасних поетів. Змістовністю: незважаючи на жанрову, і навіть іноді уявну простоту самих творів - часто потрібно докласти зусилля і послухати твір якийсь час, щоб «почути» пісеньку, розкрити її зміст і глибину.

Щодо сучасних «політичних» реалій - позиція Щербакова залишається позицією людини чесної і мужньої, і в повній мірі позначена в творах останніх чотирьох років: іноді в інтонаціях нерадісних, а іноді і з властивою йому убивчою іронією, навіть з деяким веселощами.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати