10 - 12 серпня 2018 17:00
Круглий двір Тростянець, вул. Миру, 16
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

СXIDPOK Тростянці - фото №1 СXIDPOK Тростянці
СXIDPOK Тростянці - фото №2 СXIDPOK Тростянці  афіша
СXIDPOK Тростянці - фото №3 СXIDPOK Тростянці  квитки
СXIDPOK Тростянці - фото №4 СXIDPOK Тростянці  на concert.ua
СXIDPOK Тростянці - фото №5 СXIDPOK Тростянці  фото
СXIDPOK Тростянці - фото №6 СXIDPOK Тростянці  піти
СXIDPOK Тростянці - фото №7 СXIDPOK Тростянці  дивитись
СXIDPOK Тростянці - фото №8 СXIDPOK Тростянці  дивитись
СXIDPOK Тростянці - фото №9 СXIDPOK Тростянці  дивитись

Про подiю

Чому варто поїхати на фестиваль СXIDPOK?

1. Послухати два десятки крутих рок-гуртів
2. Об’єднати музику і подорожі
3. Провести три дні у фортеці

ФЕСТИВАЛЬНА СТОЛИЦЯ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ!

10-12 серпня 2018 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться музичний фестиваль СXIDPOK. Унікальний цей фестиваль тим, що проводиться у фортеці XVIII століття «Круглий Двір». Раніше він був амфітеатром, тому таку акустику в Україні ще треба пошукати, а музика в прямому сенсі слова проходить крізь кожного.

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим! Дві сцени, 100 кВт звуку, більше 20 гуртів з України та закордону дадуть вам сповна насолодитися фестивальною атмосферою.

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у дендропарку «Нескучне», сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим Гротом Німф.

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо, окрім музичної складової, йому є що показати. Це і сам Круглий Двір, у якому проходить фестиваль, і маєток Кеніга, в якому у 1864 році жив і творив П. І. Чайковський, Алея закоханих із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, дендропарк, музей шоколаду і багато, багато іншого. З урахуванням того, що в Тростянці працює шоколадна фабрика, яка виготовляє шоколадки «Корона» та «Milka», печиво «Tuc» та «Oreo», бісквіти «Барні», каву «Jacobs», у місті буквально все із запахом шоколаду.

Отож, Тростянець чекає всіх поціновувачів року, драйву, усіх любителів подорожувати та відкривати для себе нові казково-шоколадні міста до себе в гості наприкінці літа!

Ніколи не рано планувати фестивальний відпочинок!

Схожі події

A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати The Best Ukrainian Metal Act 2018 22 грудня 17:00, Сб The Best Ukrainian Metal Act 2018 Київ, Bingo від 250 грн. The Best Ukrainian Metal Act 2018 Вже не хочу 22 грудня The Best Ukrainian Metal Act 2018 Bingo Придбати Jonas Cambien Trio 16 грудня 19:00, Нд Jonas Cambien Trio Одеса, Urban Music Hall від 327 грн. Jonas Cambien Trio Вже не хочу 16 грудня Jonas Cambien Trio Urban Music Hall Придбати