16 березня 2020, Пн. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Схід-Захід в Києві! Чекаємо на вас 15 березня о 19:00 у Театрі Актор.

Ви можете купити квитки на Схід-Захід на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на спектакль «Схід-Захід»?

1. Це гостроактуальними постановка про наше життя.
2. Незвичайний погляд підлітків на сучасні проблеми в суспільстві.
3. Талановитий режисерське втілення.

Дорослі звикли все сприймати через придбані шаблони, тому іноді так важливо почути неупереджену і затьмарена стереотипами думку дітей і підлітків.

«Схід-Захід» - це спектакль, в основі якого п'ять п'єс, написаних в рамках проекту «Class Act: Схід-Захід». Ці твори написали підлітки з різних частин України. Всі вони пишуть про той світ, який їх оточує. Три з п'яти творів засновані на особистому досвіді. Це п'єси про страхи, очікування і дитячих мріях. Про жорсткому дорослому реальності, але через призму безпосередності і щирості.

Як живеться дівчинці з невеликого містечка Клесів, в якому нелегальний видобуток бурштину є єдиним способом заробітку? А чи зможе знайти порятунок від тіней минулого і страхів війни юнак з Донбасу, який потрапив в мирний Харків? Та й взагалі, як навчитися говорити самому і, що ще важливіше, чути інших? Адже саме так можна самому стати Людиною з великої літери.

Творці вистави серйозно поставилися до світу підлітків. Постановка вийшла справжньою: тут є місце для сміху і для сліз.

Режисер - Влада Белозоренко.

Чекаємо вас на цьому зворушливому і глибокому виставі!