Схід-Захід

25 листопада 2019, Пн. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Схід-Захід в Київ! Чекаємо вас 2019-11-25 о 19:00 на майданчику Театр Актор, Київ.
Ви можете купити квитки на Схід-Захід на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на спектакль «Схід-Захід»?

1. Це гостроактуальними постановка про наше життя.
2. Незвичайний погляд підлітків на сучасні проблеми в суспільстві.
3. Талановитий режисерське втілення.

Дорослі звикли все сприймати через придбані шаблони, тому іноді так важливо почути неупереджену і затьмарена стереотипами думку дітей і підлітків.

«Схід-Захід» - це спектакль, в основі якого п'ять п'єс, написаних в рамках проекту «Class Act: Схід-Захід». Ці твори написали підлітки з різних частин України. Всі вони пишуть про той світ, який їх оточує. Три з п'яти творів засновані на особистому досвіді. Це п'єси про страхи, очікування і дитячих мріях. Про жорсткому дорослому реальності, але через призму безпосередності і щирості.

Як живеться дівчинці з невеликого містечка Клесів, в якому нелегальний видобуток бурштину є єдиним способом заробітку? А чи зможе знайти порятунок від тіней минулого і страхів війни юнак з Донбасу, який потрапив в мирний Харків? Та й взагалі, як навчитися говорити самому і, що ще важливіше, чути інших? Адже саме так можна самому стати Людиною з великої літери.

Творці вистави серйозно поставилися до світу підлітків. Постановка вийшла справжньою: тут є місце для сміху і для сліз.

Режисер - Влада Белозоренко.

Чекаємо вас на цьому зворушливому і глибокому виставі!

Артисти

Інші дати

Схід-Захід

16 грудня 2019 19:00

Театр Актор, Київ

Перейти до опису
від 80 грн.

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма Конотопська відьма 1 Подія Конотопська відьма 13.12 - 13.12.2019 Світ очима Воробушка 15 грудня 19:00, Нд Світ очима Воробушка Дніпро, Дніпровський академічний театр драми і комедії від 100 грн. Світ очима Воробушка Вже не хочу 15 грудня Світ очима Воробушка Дніпровський академічний театр драми і комедії Придбати