Шикарне весілля

6 серпня 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Шикарне весілля"?

1. Отримати море позитивних емоцій
2. Головою зануритися в динамічний сюжет п'єси.
3. Вдосталь посміятися, місцями - до сліз!

Він ... Вона ... І розкішна свадьба.Самий найкращий день у житті кожної дівчини? Але справжній жених, а наречена? Том або Білл? Джулі або Джуді? Чи є відповідь?

Як можна прокинутися в день власного весілля в ліжку з прекрасною незнайомкою? Про це вам зможе розповісти недолугий жених Білл, який знайшов себе після парубочого в готельному номері з красунею. Але є одна незначна обставина - наречена Білла вже надягає весільну сукню в сусідніх апартаментах і жадає бачити свого судженого.

На допомогу найкращому другові приходить боярин Том, який бере всю відповідальність за те, що сталося в номері на себе і видає покоївку готелю Джулі за свою наречену Джуді, що прилетіла на весілля Білла. Однак, нещасний Том і не підозрює, що загадкова дівчина, через яку і почалися всі курйози і є його кохана Джуді ...

Типова комедія положень за п'єсою англійця Робіна Хоудона в перекладенні драматурга Олександра Коровкина вийшла в міру смішною і ненав'язливою, чому особливо сприяли актори серіалу «Кухня», що додали спектаклю телевізійної невимушеності.

Зоряний склад найбільш затребуваних акторів сучасності!
Михайло Башкатов
Ольга Кузьміна
Валерія Федорович
Андрій Гайдулян
Дмитро Філімонов
Олена Торшина