Шикарне весілля

6 серпня 2019, Вт. 19:00
Театр музкомедії Одеса, вул. Пантелеймонівська, 3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Шикарне весілля"?

1. Отримати море позитивних емоцій
2. Головою зануритися в динамічний сюжет п'єси.
3. Вдосталь посміятися, місцями - до сліз!

Він ... Вона ... І розкішна свадьба.Самий найкращий день у житті кожної дівчини? Але справжній жених, а наречена? Том або Білл? Джулі або Джуді? Чи є відповідь?

Як можна прокинутися в день власного весілля в ліжку з прекрасною незнайомкою? Про це вам зможе розповісти недолугий жених Білл, який знайшов себе після парубочого в готельному номері з красунею. Але є одна незначна обставина - наречена Білла вже надягає весільну сукню в сусідніх апартаментах і жадає бачити свого судженого.

На допомогу найкращому другові приходить боярин Том, який бере всю відповідальність за те, що сталося в номері на себе і видає покоївку готелю Джулі за свою наречену Джуді, що прилетіла на весілля Білла. Однак, нещасний Том і не підозрює, що загадкова дівчина, через яку і почалися всі курйози і є його кохана Джуді ...

Типова комедія положень за п'єсою англійця Робіна Хоудона в перекладенні драматурга Олександра Коровкина вийшла в міру смішною і ненав'язливою, чому особливо сприяли актори серіалу «Кухня», що додали спектаклю телевізійної невимушеності.

Зоряний склад найбільш затребуваних акторів сучасності!
Михайло Башкатов
Ольга Кузьміна
Валерія Федорович
Андрій Гайдулян
Дмитро Філімонов
Олена Торшина

Схожі події

Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Особливо Одружений Таксист 19 листопада 19:00, Вт Особливо Одружений Таксист Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Особливо Одружений Таксист Вже не хочу 19 листопада Особливо Одружений Таксист Театр музкомедії Придбати Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати