9 грудня 2018, Нд. 17:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Шлягер року"?

1. Ви побачите безліч зірок за один вечір!
2. Почути найкращі пісні року, що минає.
3. Подивитися на вражаючі і яскраві постановки номерів.

В кінці року прийнято підбивати підсумки. Розділіть цю традицію з улюбленими артистами! 9 грудня в Палаці мистецтв "Україна" - традиційне і гучна подія музичного життя країни. Приходьте, щоб побачити вже 23-у за рахунком урочисту церемонію вручення премії "Шлягер року"!

У цей вечір ви почуєте найкращі пісні 2018 года! Зі сцени для вас співатиме безліч популярних українських артистів. Павло Зібров, Світлана та Віталій Білоножки, Ольга Сумська, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Іво Бобул, Павло Дворський, Дмитро і Назарій Яремчук, Микола Свидюк, Тетяна Доканіна, Анатолій Матвійчук, Лілія Сандулеса, ВІА "Кобза", Олег Шак, квартет " Гетьман "... І це не повний список улюблених відомих виконавців!

Крім цього, ви отримаєте і естетичне задоволення: вас чекає зачаровує різноманітність пісні, музики і танцю! Долучіться до музичної традиції України! Це буде неймовірно! Приходьте 9 грудня під Палац "Україна", щоб подивитися на вражаючі постановки і яскраві номери! Чарівна магія мелодії чекає вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати