9 грудня 2018, Нд. 17:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Шлягер року"?

1. Ви побачите безліч зірок за один вечір!
2. Почути найкращі пісні року, що минає.
3. Подивитися на вражаючі і яскраві постановки номерів.

В кінці року прийнято підбивати підсумки. Розділіть цю традицію з улюбленими артистами! 9 грудня в Палаці мистецтв "Україна" - традиційне і гучна подія музичного життя країни. Приходьте, щоб побачити вже 23-у за рахунком урочисту церемонію вручення премії "Шлягер року"!

У цей вечір ви почуєте найкращі пісні 2018 года! Зі сцени для вас співатиме безліч популярних українських артистів. Павло Зібров, Світлана та Віталій Білоножки, Ольга Сумська, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Іво Бобул, Павло Дворський, Дмитро і Назарій Яремчук, Микола Свидюк, Тетяна Доканіна, Анатолій Матвійчук, Лілія Сандулеса, ВІА "Кобза", Олег Шак, квартет " Гетьман "... І це не повний список улюблених відомих виконавців!

Крім цього, ви отримаєте і естетичне задоволення: вас чекає зачаровує різноманітність пісні, музики і танцю! Долучіться до музичної традиції України! Це буде неймовірно! Приходьте 9 грудня під Палац "Україна", щоб подивитися на вражаючі постановки і яскраві номери! Чарівна магія мелодії чекає вас!

Схожі події

Музика на вертолітному майданчику 30 серпня 19:30, Пт Музика на вертолітному майданчику Київ, Вертолетная площадка від 290 грн. Музика на вертолітному майданчику Вже не хочу 30 серпня Музика на вертолітному майданчику Вертолетная площадка Придбати Apocalyptica 05 листопада 19:00, Вт Apocalyptica Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 490 грн. Apocalyptica Вже не хочу 05 листопада Apocalyptica МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артур Чапарян. Додатковий Stand-up концерт 15 вересня 17:00, Нд Артур Чапарян. Додатковий Stand-up концерт Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Артур Чапарян. Додатковий Stand-up концерт Вже не хочу 15 вересня Артур Чапарян. Додатковий Stand-up концерт Будинок Кіно Придбати ALEKSEEV 23 серпня 20:00, Пт ALEKSEEV Одеса, Зелений театр від 350 грн. ALEKSEEV Вже не хочу 23 серпня ALEKSEEV Зелений театр Придбати