9 грудня 2018, Нд. 17:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Шлягер року в Київ! Чекаємо на вас 2018-12-09 в 17:00 на локації Палац Україна, Київ.
Ви можете придбати квитки на Шлягер року на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Чому варто піти на концерт "Шлягер року"?

1. Ви побачите безліч зірок за один вечір!
2. Почути найкращі пісні року, що минає.
3. Подивитися на вражаючі і яскраві постановки номерів.

В кінці року прийнято підбивати підсумки. Розділіть цю традицію з улюбленими артистами! 9 грудня в Палаці мистецтв "Україна" - традиційне і гучна подія музичного життя країни. Приходьте, щоб побачити вже 23-у за рахунком урочисту церемонію вручення премії "Шлягер року"!

У цей вечір ви почуєте найкращі пісні 2018 года! Зі сцени для вас співатиме безліч популярних українських артистів. Павло Зібров, Світлана та Віталій Білоножки, Ольга Сумська, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Іво Бобул, Павло Дворський, Дмитро і Назарій Яремчук, Микола Свидюк, Тетяна Доканіна, Анатолій Матвійчук, Лілія Сандулеса, ВІА "Кобза", Олег Шак, квартет " Гетьман "... І це не повний список улюблених відомих виконавців!

Крім цього, ви отримаєте і естетичне задоволення: вас чекає зачаровує різноманітність пісні, музики і танцю! Долучіться до музичної традиції України! Це буде неймовірно! Приходьте 9 грудня під Палац "Україна", щоб подивитися на вражаючі постановки і яскраві номери! Чарівна магія мелодії чекає вас!

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати