9 грудня 2018, Нд. 17:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Шлягер року"?

1. Ви побачите безліч зірок за один вечір!
2. Почуєте найкращі пісні року, що минає.
3. Подивитися на вражаючі та яскраві постановки номерів.

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки. Розділіть цю традицію з улюбленими артистами! 9 грудня в Палаці мистецтв "Україна" – традиційна і гучна подія музичного життя країни. Приходьте, щоб побачити вже 23-ю за рахунком урочисту церемонію вручення премії "Шлягер року"!

Цього вечора ви почуєте найкращі пісні 2018 року! Зі сцени для вас співатиме безліч популярних українських артистів. Павло Зібров, Світлана та Віталій Білоножки, Ольга Сумська, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Іво Бобул, Павло Дворський, Дмитро і Назарій Яремчук, Микола Свидюк, Тетяна Доканіна, Анатолій Матвійчук, Лілія Сандулеса, ВІА "Кобза", Олег Шак, квартет "Гетьман"... І це не повний список улюблених відомих виконавців!

Окрім цього, ви отримаєте й естетичне задоволення: на вас чекає чарівні, різноманітні пісні, музика і танці! Долучіться до музичної традиції України! Це буде неймовірно! Приходьте 9 грудня в Палац "Україна", щоб подивитися на вражаючі постановки і яскраві номери! Чарівна магія мелодії чекає на вас!