4 квітня 2019, Чт. 19:00
від 400 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 03/04/2019. деталі тут
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Шломо Мінц у Києві - фото №1 Шломо Мінц у Києві
Шломо Мінц у Києві - фото №2 Шломо Мінц у Києві афіша

Про подiю

Svitlo Concert презентує головну подію класичної сцени 2019 року!
За підтримкою Посольства Держави Ізраїль в Україні.
В Україні виступить видатний скрипаль сучасності - Шломо Мінц!

Володар скрипки Паганіні, який одним з перших зміг записати 24 каприса Паганіні, є межею віртуозності в класичному світі.

Учень Ісаака Стерна, в 11 років дебютував з концертом під керуванням Зубіна Мети, замінюючи Іцхака Перелмана, на одній сцені з Єрусалимським симфонічним оркестром, в 16 років на сцені Карнеггі-Хола, а в свій 50-ти річний ювілей диригував Національним Оркестром Франції в Театрі Єлисейських Полів. Видається на найпрестижнішому класичному лейблі - Deutsche Grammophon.

4 квітня в Великому залі Національного театру ім. Івана Франка відбудеться концерт оркестру «Віртуози Києва» і соліста - Шломо Мінца!

У програмі концерту ви почуєте концерт для двох скрипок Йоганна Себастьяна Баха (солісти Шломо Мінц і Тарас Яропуд) і «Пори Року» Антоніо Вівальді у виконанні маестро Шломо Мінца, що буде справжнім подарунком для всіх поціновувачів класичної музики, так як багато хто знає, що виконання Шломо Мінца «Пір Року» є еталоном у всьому світі.

Не пропустіть найголовнішу культурну подію 2018 року!