4 квітня 2019, Чт. 19:00
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Шломо Мінц у Києві - фото №1 Шломо Мінц у Києві
Шломо Мінц у Києві - фото №2 Шломо Мінц у Києві афіша

Про подiю

Svitlo Concert презентує головну подію класичної сцени 2019 року!
За підтримкою Посольства Держави Ізраїль в Україні.
В Україні виступить видатний скрипаль сучасності - Шломо Мінц!

Володар скрипки Паганіні, який одним з перших зміг записати 24 каприса Паганіні, є межею віртуозності в класичному світі.

Учень Ісаака Стерна, в 11 років дебютував з концертом під керуванням Зубіна Мети, замінюючи Іцхака Перелмана, на одній сцені з Єрусалимським симфонічним оркестром, в 16 років на сцені Карнеггі-Хола, а в свій 50-ти річний ювілей диригував Національним Оркестром Франції в Театрі Єлисейських Полів. Видається на найпрестижнішому класичному лейблі - Deutsche Grammophon.

4 квітня в Великому залі Національного театру ім. Івана Франка відбудеться концерт оркестру «Віртуози Києва» і соліста - Шломо Мінца!

У програмі концерту ви почуєте концерт для двох скрипок Йоганна Себастьяна Баха (солісти Шломо Мінц і Тарас Яропуд) і «Пори Року» Антоніо Вівальді у виконанні маестро Шломо Мінца, що буде справжнім подарунком для всіх поціновувачів класичної музики, так як багато хто знає, що виконання Шломо Мінца «Пір Року» є еталоном у всьому світі.

Не пропустіть найголовнішу культурну подію 2018 року!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати