Подію скасовано

Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма

22 червня 2019, Сб. 19:00
Кінотеатр Дніпро Київ, проспект Юрія Гагаріна, 7, 02000
від 85 грн.
від 85 грн.

Галерея

Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №1 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №2 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві афіша
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №3 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві квитки
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №4 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts?

1. Shnit Worldwide Shortfilmfestival - Всесвітній фестиваль короткого метру, що тільки виходить на український кіноринок.
2. Весь світ вже побачив ці короткометражки, черга за українцями.
3. Короткий метр – це свобода самовираження та найсміливіших задумів, чого не побачиш у повнометражному продюсерському кіно.

Shnit Worldwide Shortfilmfestival або просто Shnit - Всесвітній Фестиваль короткометражних фільмів, що сміливо та амбітно розгортається у жовтні одночасно на п'яти континентах.
Навесні фестиваль їздить світом, презентуючи найкраще з фестивалю - Shnit shorts: best of.
У червні Україна познайомиться з двома програмами Shnit shorts: best of, які створені з захоплюючих та динамічних короткометражок з Франції, Ірану, Великобританії, Німеччини.

22 червня о 19-00 програма: Ігрове кіно

Поза сценою // Андрій Хатулік, 25 хв., Румунія
Відомий румунський актор викрадений одержимою матір'ю одного молодого чоловіка.

Орел чи решка // Фернан-Філіпп Морен-Варгас, 15хв., Канада
Запанікувавши від думки про втрату своєї посади, діючий мер Джозеф Леро відмовляється прийняти результати муніципальних виборів в рідному місті.

Лапша // Грег Ром, 7 хв., Південна Африка
Стривожена і злиденна жінка виявляє дивний спосіб поправити своє фінансове становище. Однак, рішення, що приводить її до успіху, незабаром стає важкою ношею.

Повчальна історія // Люк Тейлор і Кріс Барретт, 8 в., Великобританія
Дивний випадок в дитинстві Арона залишив його зі спотворени обличчям і це мучить його все життя. Ізольований і вразливий, Арон шукає розраду в дружбі і взаєморозуміння в незвичайній групі ізгоїв.

Ретуші // Каве Мазахері, 20 хв., Іран
З чоловіком Марьям стався нещасний випадок, але замість того, щоб врятувати його, вона перестає допомагати і дивиться, як він помирає.

Зазвичай // Жюльєн і Саймон Дара, 9 хв., Франція
Молода людина витримав битву проти дракона. Поки звір б'ється в агонії, хлопець танцює, святкуючи свою перемогу.

Програма триває 90 хвилин.

18+

Схожі події

The Best Ukrainian Metal Act 2019 21 грудня 17:00, Сб The Best Ukrainian Metal Act 2019 Київ, Bingo від 300 грн. The Best Ukrainian Metal Act 2019 Вже не хочу 21 грудня The Best Ukrainian Metal Act 2019 Bingo Придбати Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів 14 грудня 11:00, Сб Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів Вже не хочу 14 грудня Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів КВЦ Парковий Придбати Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» 14 грудня 19:00, Сб Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Чернігів, Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка від 60 грн. Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Вже не хочу 14 грудня Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати