Подію скасовано

Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма

22 червня 2019, Сб. 19:00
Кінотеатр Дніпро Київ, проспект Юрія Гагаріна, 7, 02000
від 85 грн.
від 85 грн.
Обрати квиток

Галерея

Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №1 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №2 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві афіша
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №3 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві квитки
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві - фото №4 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Ігрова програма у Києві на concert.ua

Про подiю

чому варто відвідати Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts?

1. Shnit Worldwide Shortfilmfestival - Всесвітній фестиваль короткого метру, що тільки виходить на український кіноринок.
2. Весь світ вже побачив ці короткометражки, черга за українцями.
3. Короткий метр – це свобода самовираження та найсміливіших задумів, чого не побачиш у повнометражному продюсерському кіно.

Shnit Worldwide Shortfilmfestival або просто Shnit - Всесвітній Фестиваль короткометражних фільмів, що сміливо та амбітно розгортається у жовтні одночасно на п'яти континентах.
Навесні фестиваль їздить світом, презентуючи найкраще з фестивалю - Shnit shorts: best of.
У червні Україна познайомиться з двома програмами Shnit shorts: best of, які створені з захоплюючих та динамічних короткометражок з Франції, Ірану, Великобританії, Німеччини.

22 червня о 19-00 програма: Ігрове кіно

Поза сценою // Андрій Хатулік, 25 хв., Румунія
Відомий румунський актор викрадений одержимою матір'ю одного молодого чоловіка.

Орел чи решка // Фернан-Філіпп Морен-Варгас, 15хв., Канада
Запанікувавши від думки про втрату своєї посади, діючий мер Джозеф Леро відмовляється прийняти результати муніципальних виборів в рідному місті.

Лапша // Грег Ром, 7 хв., Південна Африка
Стривожена і злиденна жінка виявляє дивний спосіб поправити своє фінансове становище. Однак, рішення, що приводить її до успіху, незабаром стає важкою ношею.

Повчальна історія // Люк Тейлор і Кріс Барретт, 8 в., Великобританія
Дивний випадок в дитинстві Арона залишив його зі спотворени обличчям і це мучить його все життя. Ізольований і вразливий, Арон шукає розраду в дружбі і взаєморозуміння в незвичайній групі ізгоїв.

Ретуші // Каве Мазахері, 20 хв., Іран
З чоловіком Марьям стався нещасний випадок, але замість того, щоб врятувати його, вона перестає допомагати і дивиться, як він помирає.

Зазвичай // Жюльєн і Саймон Дара, 9 хв., Франція
Молода людина витримав битву проти дракона. Поки звір б'ється в агонії, хлопець танцює, святкуючи свою перемогу.

Програма триває 90 хвилин.

18+