Подію скасовано

Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма

23 червня 2019, Нд. 19:00
Кінотеатр Дніпро Київ, проспект Юрія Гагаріна, 7, 02000
від 85 грн.
від 85 грн.

Галерея

Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма у Києві - фото №1 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма у Києві
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма у Києві - фото №2 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма у Києві афіша
Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма у Києві - фото №3 Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts: best of. Анімаційна програма у Києві квитки

Про подiю

чому варто відвідати Всесвітній фестиваль короткого метру Shnit shorts?

1. Shnit Worldwide Shortfilmfestival - Всесвітній фестиваль короткого метру, що тільки виходить на український кіноринок.
2. Весь світ вже побачив ці короткометражки, черга за українцями.
3. Короткий метр – це свобода самовираження та найсміливіших задумів, чого не побачиш у повнометражному продюсерському кіно.

Shnit Worldwide Shortfilmfestival або просто Shnit - Всесвітній Фестиваль короткометражних фільмів, що сміливо та амбітно розгортається у жовтні одночасно на п'яти континентах.
Навесні фестиваль їздить світом, презентуючи найкраще з фестивалю - Shnit shorts: best of.
У червні Україна познайомиться з двома програмами Shnit shorts: best of, які створені з захоплюючих та динамічних короткометражок з Франції, Ірану, Великобританії, Німеччини.

23 червня о 19-00 Анімаційна програма

Антилопа // Ніколас Кеппенс і Матіас Фліпс, 19 хв., Бельгія
Сафарі - це мрія багатьох. Однак для пари середніх років Лінди і Тройєр ця поїздка обертається жахливою пригодою після того, як вони заблукали в пустелі.

Полярність // Палома Баез, 11 хв., Великобританія
У суворій арктичній місцевості, голодний та самотній білий ведмідь повинен вирішити: наївний Канадський грізлі - це його їжа або друг.

Гібриди // Флоріан Браух, Матьє Пухоль, Йохан Тіро, Ромен Тіріон, 6 хв., Франція
Коли морська природа повинна адаптуватися до забруднення навколишнього середовища, змінюються і правила виживання...

Недолюдина // Штеффен Банг Ліндхольм, 6 хв., Данія
Позаштатний кореспондент зважується на репортаж з табору-переселення для зомбі і бере інтерв'ю у двох його мешканців, намагаючись з'ясувати, чи готові вони повернутися до нормального суспільства.

Взяти кролика // Пітер Пік, 15 хв., Великобританія
Відома головоломка - людина намагається перевезти незвичайних пасажирів через річку в своєму крихітному човні, але незабаром розуміє, що він взяв на себе занадто багато.

Катерина // Брітт Реєс, 12 хв., Франція, Бельгія
Історія життя милої дівчинки, яка виросла і стала божевільною старою кошатницею.

Вистачить // Анна Манцаріс, 2 хв., Великобританія
Що буває, коли житель мегаполісу зриває з себе маску спокійної та врівноваженої людину

Солодка історія // Моріц Біне, 7 хв., Німеччина
Гірко-солодка казка про життя, кохання, торт і рибу.

Програма триває 90 хвилин

18+

Схожі події

The Best Ukrainian Metal Act 2019 21 грудня 17:00, Сб The Best Ukrainian Metal Act 2019 Київ, Bingo від 300 грн. The Best Ukrainian Metal Act 2019 Вже не хочу 21 грудня The Best Ukrainian Metal Act 2019 Bingo Придбати Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів 14 грудня 11:00, Сб Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів Вже не хочу 14 грудня Другий Всеукраїнський Фестиваль Слаймерів КВЦ Парковий Придбати Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» 14 грудня 19:00, Сб Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Чернігів, Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка від 60 грн. Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Вже не хочу 14 грудня Гранд-фінал XIV Національного конкурсу краси «Княгиня УКРАЇНИ-2019» Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати