Що трапилося в зоопарку

8 червня 2019, Сб. 19:30
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Що трапилося в зоопарку"?

1. Затамувавши подих спостерігати за блискучою грою акторів.
2. Побачити незвичайну постановку за п'єсою видатного американського драматурга.
3. Дізнатися, що ж все-таки сталося в зоопарку?

"Що сталося в зоопарку" - перша п'єса, написана Едвардом Олбі, американським драматургом.

Блискуче початок письменницьку кар'єру було покладено всього за одну ніч - саме стільки пішло на написання твору. До слова, так стрімко творити може тільки самотній людини в пошуку сенсу свого існування. Так що п'єса вийшла своєрідним криком драматурга про допомогу.

Який же сюжет вистави? Є два головні герої - Пітер і Джеррі. Вони випадково знайомляться неподалік зоопарку. Дивно, але саме це стає причиною справжнього рокового події в їхніх долях. Герої належать до різних соціальних верств, ведуть схожий спосіб життя, мають різний світогляд ... Вони навіть живуть далеко один від одного. Але Пітер і Джеррі виявляються в рівній мірі беззахисними перед викликами суспільства і часу.

Яким же чином вони подолають свої проблеми? І що ж все-таки сталося в зоопарку? Приходьте на спектакль - і інтрига буде розкрита.

Режисер постановки - Ольга Гаврилюк. В ролях: Юрій Яковлєв, В'ячеслав Ніколенко, Євген Овчаров.

Чекаємо Вас!

Інші дати

Схожі події

Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати мадам Батерфляй 29 червня 18:30, Сб мадам Батерфляй Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. мадам Батерфляй Вже не хочу 29 червня мадам Батерфляй Одеський театр Опери та Балету Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати