Що трапилося в зоопарку

21 липня 2019, Нд. 19:30
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Що трапилося в зоопарку"?

1. Затамувавши подих спостерігати за блискучою грою акторів.
2. Побачити незвичайну постановку за п'єсою видатного американського драматурга.
3. Дізнатися, що ж все-таки сталося в зоопарку?

"Що сталося в зоопарку" - перша п'єса, написана Едвардом Олбі, американським драматургом.

Блискуче початок письменницьку кар'єру було покладено всього за одну ніч - саме стільки пішло на написання твору. До слова, так стрімко творити може тільки самотній людини в пошуку сенсу свого існування. Так що п'єса вийшла своєрідним криком драматурга про допомогу.

Який же сюжет вистави? Є два головні герої - Пітер і Джеррі. Вони випадково знайомляться неподалік зоопарку. Дивно, але саме це стає причиною справжнього рокового події в їхніх долях. Герої належать до різних соціальних верств, ведуть схожий спосіб життя, мають різний світогляд ... Вони навіть живуть далеко один від одного. Але Пітер і Джеррі виявляються в рівній мірі беззахисними перед викликами суспільства і часу.

Яким же чином вони подолають свої проблеми? І що ж все-таки сталося в зоопарку? Приходьте на спектакль - і інтрига буде розкрита.

Режисер постановки - Ольга Гаврилюк. В ролях: Юрій Яковлєв, В'ячеслав Ніколенко, Євген Овчаров.

Чекаємо Вас!

Схожі події

Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Польська кров Польська кров 2 Події Польська кров 24.11 - 05.12.2019