Записки юного лікаря 12+

11 вересня 2019, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Записки юного лікаря»?

1. Познайомитися з твором М. А. Булгакова.
2. Відчути всю небезпеку світу ілюзій.
3. Завдяки блискучій грі акторів зануритися в іншу реальність.

В основі спектаклю Театру на Подолі - однойменний цикл оповідань М. А. Булгакова - «Записки юного лікаря». У них письменник зобразив у дещо зміненому вигляді ті реальні випадки, які відбувалися в його лікарській практиці.

Жанр постановки - «скорботний лист» або «історія хвороби». Доктору Бомгарту потрапляє в руки щоденник його товариша. У ньому Поляков описує муки людини, який виявився в полоні морфію. Сергій Поляков - теж лікар, при чому прекрасний фахівець. Вся біда в тому, що він - особистість тонкої душевної організації, а тому не зміг впоратися з особистим болем. Від Полякова пішла кохана дружина. І тепер все існування доктора наповнене тільки примарними спогадами про минулої дружині.

Сергій Поляков тікає від реальності, занурюючись у світ наркотиків. Однак чи можна десь сховатися від свого болю? Чи є в цьому світі інша реальність? І головне - чи пам'ятає людина про те, що розплата за ілюзії неминуча?

Режисер і художник-постановник вистави - Віталій Малахов.

Постановка йде російською мовою.
Тривалість - 120 хвилин (без антракту).

Обов'язково приходьте подивитися це сильне твір!

Схожі події

Чорний квадрат 20 жовтня 19:00, Нд Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 20 жовтня Чорний квадрат "Роздягайся будемо говорити" Український театр Придбати Ballet Open Space Ballet Open Space 2 Події Ballet Open Space 18.10 - 19.10.2019 Чарівник смарагдового міста Чарівник смарагдового міста 7 Подiй Чарівник смарагдового міста 20.10 - 08.01.2020 Чарівник смарагдового міста 20 жовтня 12:00, Нд Чарівник смарагдового міста Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Чарівник смарагдового міста Вже не хочу 20 жовтня Чарівник смарагдового міста Театр музкомедії Придбати