Щоденник молодого лікаря 12+

27 березня 2020, Пт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Щоденник молодого лікаря 12+ в Києві! Чекаємо вас 2020-03-27 о 19:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Щоденник молодого лікаря 12+ на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на спектакль «Щоденник молодого лікаря»?

1. Познайомитися з твором М. А. Булгакова.
2. Відчути всю небезпеку світу ілюзій.
3. Завдяки блискучій грі акторів зануритися в іншу реальність.

В основі спектаклю Театру на Подолі - однойменний цикл оповідань М. А. Булгакова - «Щоденник молодого лікаря». У них письменник зобразив у дещо зміненому вигляді ті реальні випадки, які відбувалися в його лікарській практиці.

Жанр постановки - «скорботний лист» або «історія хвороби». Доктору Бомгарту потрапляє в руки щоденник його товариша. У ньому Поляков описує муки людини, який виявився в полоні морфію. Сергій Поляков - теж лікар, при чому прекрасний фахівець. Вся біда в тому, що він - особистість тонкої душевної організації, а тому не зміг впоратися з особистим болем. Від Полякова пішла кохана дружина. І тепер все існування доктора наповнене тільки примарними спогадами про минулої дружині.

Сергій Поляков тікає від реальності, занурюючись у світ наркотиків. Однак чи можна десь сховатися від свого болю? Чи є в цьому світі інша реальність? І головне - чи пам'ятає людина про те, що розплата за ілюзії неминуча?

Режисер і художник-постановник вистави - Віталій Малахов.

Постановка йде російською мовою.
Тривалість - 120 хвилин (без антракту).

Обов'язково приходьте подивитися це сильне твір!