Щоденники з приміткою "Секретно"

30 квітня 2020, Чт. 19:00
Tiki Surf Cafe Київ, вул. Басейна, 12
від 230 грн.
від 230 грн.

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Щоденники з приміткою "Секретно" у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-30 в 19:00 на локації Tiki Surf Cafe, Київ.

Ви можете придбати квитки на Щоденники з приміткою "Секретно" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

Ви зможете доторкнутись до таємниці - щоденників, які приховують жорстокість та щиросердність. Ми знову спробуємо відповісти на питання: "Що переможе - дружба чи кохання? Чи може кохання бути настільки гірким?"

Ви насолоджуєтесь своїм життям? У вас є люди, яким ви можете розповісти все? Ви впевнені, що той, хто так щиро дивиться в очі сьогодні, завтра не перетворить ваше життя на пекло?

У місті, де нещодавно горів Нотр Дам та так солодко пахнуть круасани, три героїні не розуміють як втягуються в детективну історію.

Та чи можна бути настільки жорстокими?

Схожі події

Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Перлини світового балету 16 серпня 19:00, Нд Перлини світового балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Перлини світового балету Вже не хочу 16 серпня Перлини світового балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Естрадне шоу-ревю 12 серпня 20:00, Ср Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Одеса, Літній театр від 100 грн. Естрадне шоу-ревю Вже не хочу 12 серпня Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Літній театр Придбати