подію перенесено
30 квітня 2020, Чт. 19:00
Tiki Surf Cafe Київ, вул. Басейна, 12
від 230 грн.
від 230 грн.
Обрати квиток

Щоденники з приміткою "Секретно"

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Щоденники з приміткою "Секретно" у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-02 в 19:00 на локації Tiki Surf Cafe, Київ.
Ви можете придбати квитки на Щоденники з приміткою "Секретно" на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Ви зможете доторкнутись до таємниці - щоденників, які приховують жорстокість та щиросердність. Ми знову спробуємо відповісти на питання: "Що переможе - дружба чи кохання? Чи може кохання бути настільки гірким?"

Ви насолоджуєтесь своїм життям? У вас є люди, яким ви можете розповісти все? Ви впевнені, що той, хто так щиро дивиться в очі сьогодні, завтра не перетворить ваше життя на пекло?

У місті, де нещодавно горів Нотр Дам та так солодко пахнуть круасани, три героїні не розуміють як втягуються в детективну історію.

Та чи можна бути настільки жорстокими?