30 листопада 2018, Пт. 19:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Shokran у Києві - фото №1 picture
Shokran у Києві - фото №2 picture
Shokran у Києві - фото №3 picture
Shokran у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Shokran?

1. Shokran - самобутній і неабиякий проект сучасної метал-сцени.
2. На концерті кожен зможе відчути всю силу союзу металкор і льодової кров єгипетської міфології.
3. Приходь, щоб стати частиною багатогранних музичних сюжетів Shokran.

Вони повертаються верхом на колісницях, керованих богами Єгипту! Твій улюблений метал-проект Shokran везе в Україну круту концертну програму. Чи не гніви Озіріса, приходь!

Для найзапекліших шанувальників справжнього і безкомпромісного progressive metal прозвучать головні хіти групи і нові треки. Це - нова історія Shokran. І ти будеш творити її разом з крутими музикантами. Напівтемрява і вогкість гробниць, стародавні прокляття більше не в силах стримувати потужний потік енергії Shokran. Дмитро Дем'яненко і його команда перевернуть не тільки міфологічний, а й реальний світ. Це буде голосно і велично!

Сьогодні група Shokran стрімко набирає популярність. Все більше шанувальників проекту з'являється за межами СНД, що говорить про правильний вибір музичного шляху. В арсеналі команди - два повноформатних альбоми, реліз кожного був неймовірно успішним. Другу платівку Exodus музиканти представили публіці в масштабному турі, збираючи повні зали в найбільших містах СНД.

Тепер тебе чекає незабутній вечір, наповнений магічним вокалом, потужним гітарним звучанням і таємничою атмосферою Стародавнього Єгипту. Побачимося!

Інші дати

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати