13 жовтня 2019, Нд. 19:00
Volume Club Київ, вул. Гарматна, 26\2
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

SHOKRAN у Києві - фото №1 SHOKRAN у Києві
SHOKRAN у Києві - фото №2 SHOKRAN у Києві афіша
SHOKRAN у Києві - фото №3 SHOKRAN у Києві квитки
SHOKRAN у Києві - фото №4 SHOKRAN у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи Shokran?

1. Shokran - самобутній і неабиякий проект сучасної метал-сцени.
2. На концерті кожен зможе відчути всю силу союзу металкор і льодової кров єгипетської міфології.
3. Приходь, щоб стати частиною багатогранних музичних сюжетів Shokran.

Вони повертаються верхом на колісницях, керованих богами Єгипту! Твій улюблений метал-проект Shokran везе в Україну круту концертну програму. Чи не гніви Озіріса, приходь!

Для найзапекліших шанувальників справжнього і безкомпромісного progressive metal прозвучать головні хіти групи і нові треки. Це - нова історія Shokran. І ти будеш творити її разом з крутими музикантами. Напівтемрява і вогкість гробниць, стародавні прокляття більше не в силах стримувати потужний потік енергії Shokran. Дмитро Дем'яненко і його команда перевернуть не тільки міфологічний, а й реальний світ. Це буде голосно і велично!

Сьогодні група Shokran стрімко набирає популярність. Все більше шанувальників проекту з'являється за межами СНД, що говорить про правильний вибір музичного шляху. В арсеналі команди - два повноформатних альбоми, реліз кожного був неймовірно успішним. Другу платівку Exodus музиканти представили публіці в масштабному турі, збираючи повні зали в найбільших містах СНД.

Тепер тебе чекає незабутній вечір, наповнений магічним вокалом, потужним гітарним звучанням і таємничою атмосферою Стародавнього Єгипту. Побачимося!