Шопеніана. Кармен-сюїта

24 січня 2020, Пт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Шопеніана» і «Кармен-сюїта» в Одесі?

1. Складна хореографія постановок дивним чином поєднується з витонченістю рухів танцюристів.
2. Глядач побачить справжні шедеври зі світової театральної скарбнички.
3. Багата музична палітра подарує безмежне естетичну насолоду.

Хореографічні постановки «Шопеніана» і «Кармен-сюїта» в Одесі.

Одеський театр опери та балету запрошує на вистави «Шопеніана» і «Кармен-сюїта». Прекрасний зразок неоромантики в балеті і складний хореографічний шедевр - це дві перлини балетного мистецтва на одній сцені.

Особлива атмосфера театру і професіоналізм творчої групи дозволять насолодитися яскравими творами сповна. Обов'язково приходьте!

Сплетіння складної хореографії та глибокої драматургії. Одеська опера ставить спектаклі «Шопеніана» і «Кармен-сюїта».

«Шопеніана» - це хореографічна сюїта на музику Фредеріка Шопена у відновленій версії Надії Федорової. Постановка є одним з найбільш яскравих зразків балетної неоромантики початку минулого століття. Твір захоплює музичної красою і полонять тонкої танцювальної грацією.

«Шопеніана» жваво розкриває споконвічний конфлікт між мрією і реальністю. Примарність ідеалу і нездійсненність мрій сплелися в романтичному пориві.

Хореографія - Михайло Фокін.
Художник-постановник - заслужений художник України Наталія Бевзенко-Зінкіна.
Веде виставу Наталя Григор.

«Кармен-сюїта» - балет, створений композитором Родіоном Щедріним на основі відомої опери Жоржа Бізе. Яскраве твір насичений любов'ю і свободою, якими дихає пристрасна Кармен. Жвавої циганці протиставлені безликі маски-маріонетки.

Шикарна балетна постановка вражає складною хореографією і грацією танцюристів.

Лібрето і хореографія - Альберто Алонсо.
Веде виставу Наталя Григор.

Інші дати

Схожі події

Головне. коли 14 серпня 19:00, Пт Головне. коли Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Головне. коли Вже не хочу 14 серпня Головне. коли Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 15.08 - 28.08.2020 тітка Чарлея 19 серпня 20:00, Ср тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. тітка Чарлея Вже не хочу 19 серпня тітка Чарлея Літній театр Придбати Бал на честь короля 14 серпня 20:00, Пт Бал на честь короля Одеса, Літній театр від 50 грн. Бал на честь короля Вже не хочу 14 серпня Бал на честь короля Літній театр Придбати