15 жовтня 2019, Вт. 19:00
Теплий Ламповий Київ, вул. Омельяновича-Павленко (Суворова), 4/6
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Shoreline Mafia у Києві - фото №1 Shoreline Mafia у Києві

Про подiю

У Києві вперше виступить американська бригада Shoreline Mafia

Світ хіп-хопу не обмежується тільки гучними іменами на кшталт Кендрика Ламара, Каньє Уеста, A$AP Rocky та інших. Насправді, це середовище настільки глибоку, багатошарову і багатогранну, що ви й уявити собі не можете.

15 жовтня в клубі "Теплий Ламповий" виступить команда з самих глибин нової школи west coast hip hop під назвою Shoreline Mafia. Ви, може, про них і не чули, а вони вже пару років збирають десятки мільйонів переглядів на YouTube.

У Shoreline Mafia п'ять хлопців - Ohgeesy, Rob Vicious, Fenix Flexin, Master Kato, Edgar Ruiz. Разом вони роблять не тільки west coast hip hop, але і треп, а також hyphy.
Hyphy - цікаве слово. Його придумали в кінці дев'яностих в районі під назвою Bay Area. Так назвав свої треки репер Keak da Sneak. Пізніше це вилилося в окремий жанр, де замість всіх інструментів використовується семплер, на який записують різні звуки, а також діджейська "вєртушка".
Треки в цьому стилі робили Tyga, 2 Chainz, YG, Ty Dolla Sign, Big Sean - багато хто з визнаних. І, звісно, наші молоді герої Shoreline Mafia.

Ohgeesy, і Fenix Flexin познайомилися ще в 2012 році, коли бомбили графіті весь Лос-Анджелес. Вони стали робити музику разом, пізніше до них приєдналися Rob Vicious і Master Kato, а офіційно вони оформилися в гурт 2016 році, з появою Edgar Ruiz.
Їх композиції і кліпи не позбавлені хвастощів і позерства - багато золота, грошей та наркотиків. Але разом з цим, пісні Shoreline Mafia мають якийсь дивний, заспокійливий АСМР-ефект, хоча читають хлопці далеко не про спокійне життя.

Shoreline Mafia впевнені в собі і знають, що роблять. Монотонним в усіх відношеннях голосом, вони розповідають, як прийшли до успіху і як готові за нього боротися. З одного боку, нічого нового в цьому немає. Але з іншого, про кримінал давно не було таких розслабляючих розповідей.